VIDEO: Michaela z Výměny si v náhradní rodině uvědomila zásadní věc. Jak chce nyní vychovávat svoje děti?

Aktualizováno 10.05.2019


V jejich rodině vše funguje, to samé se ovšem nedá říct o té druhé, kam se na deset dní vypravila Michaela (28). Pošramocené vztahy mezi matkou a nejstarší dcerou jí donutily se zamyslet na svým vlastním rodičovským velením.

Ve středeční premiérové Výměně manželek poznali diváci rodinu ze Zbůchu, kterou tvoří Eva (43), Martin (47), Lucie (23), Michal (12), Eliška (8) a Kája (8). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (28), Otou (40), Michaelou Miou (2) a Julií (3 měsíce), kteří žijí v Saběnicích.

Zdroj: TV Nova

Michaela na kameru sdělila, že na obou stranách, jak matčině tak dceřině, je co zlepšovat a z obou stran musí být i velká snaha napjaté vztahy zlepšit. Její manžel Ota si myslí, že Eva není špatný rodič, protože v jeho domácnosti fungovala bez problémů. Objektivně to ovšem posoudit nemůže, protože jak to v druhé rodině chodí, ví jen zprostředkovaně od manželky Michaely.
Zdroj: TV Nova

Zkušenost s nefungujícími vztahy v rodině donutil Michaelu se zamyslet nad tím, jak by ona sama měla výchovu svých dětí řídit. Nejdůležitější pro ni zůstává to, aby jí měly rády a nikdy nemusela čelit tomu, že by se její vlastní děti obrátily proti ní.

Sledujte premiérový díl oblíbené reality show ve středu 17. dubna ve 20:20 na Nově!

TV Nova