Výměna manželek - casting call
aktualizováno 10.03.

A TO SE VYPLATÍ! Zúčastněte se natáčení a získejte 100 tisíc! Do Výměny manželek se hlaste ZDE

Chcete změnu, oživit nudné manželství nebo vás jen zajímá, jak fungují jiné vztahy? A navíc u toho zbohatnout? Přihlaste se do úspěšné reality show Výměna manželek!

Výměna manželek - Pět dětí a nevěra - 12
aktualizováno 18.09.

VIDEO: Podvedl těhotnou manželku, navíc s její kamarádkou! Podívejte se

Jak si poradí Kristýna v rodině s pěti malými dětmi, kde se navíc nedostává peněz. Pomůže Tereze pobyt v jiné rodině, aby společně s přítelem oživila jejich vztah? V premiérové Výměně manželek přijde nevěra i problémy s penězi.

Výměna manželek
04.05.

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Gábina prozradila, co si myslí o dětech, které Denisa odkládá do děcáku

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina z Prahy. Denisa a Josef žijí s dětmi v úděsných podmínkách. Jak se náhradní maminka Gábina dokázala vypořádat s dcerou Sašou, která trpí poruchou chování? A co si myslí o dětech, které Denisa nechala v dětském domově?

Výměna manželek - Souboj dvou životních stylů - 22
04.05.

Denisa z Výměny popsala, jak se k ní dostala nemocná dcera Saša: Nechtěli ji ani v děcáku!

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Prahy, kterou tvoří Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně jste se seznámili s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří žijí ve Vinařicích u Kladna.

Výměna manželek
13.04.

ZLOM VE VZTAHU! Libor je vděčný za Výměnu manželek! Něco si díky ní uvědomil

Pohroma, bezpáteřní člověk, chameleon, nejen těmito slovy nazval Libor Renatu. Rozpovídal se o tom, jaká milovnice kožichů ve skutečnosti je.

Výměna manželek
aktualizováno 29.03.

JAK DOPADLI NEVĚRNÍCI po natáčení Výměny. Marie i Tomáš se odhodlali k radikálnímu řezu!

Tento týden byla Výměna manželek zejména o nevěře. Oba manželé měli dalšího partnera a každý si žil po svém. Situace byla dlouhodobě neudržitelná, a tak ji museli akutně řešit. Jak to udělali?

1978136
aktualizováno 23.03.

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Otec Aleš zatočil se závislostí na počítači. Neuvěříte, jak to udělal

Středeční Výměna manželek byla hodně bizarní. Otec Aleš trávil víc času s počítačem než s vlastními dětmi. To se nelíbilo náhradní manželce. Hraní počítačových her mu zakázala. Vrátil se po Výměně ke své nejoblíbenější zábavě?

Lída z Výměny manželek - 5
aktualizováno 16.03.

Lída z Výměny manželek se sešla s otcem, který ji roky bil! Jak tohle setkání dopadlo?

Lída to v dětství neměla zrovna lehké. Brutálně ji mlátil otec, a tak se rozhodla v patnácti letech odejít z domu a postarat se o sebe sama. Od té doby se neviděli, ale nyní nastal velký zvrat.

Výměna manželek – 22. 2. 2017 - 6
22.02.

VIDEO: V dnešní Výměně vládne tchyně! Způsob, jakým šikanuje zetě, vám nedá spát

Ve středečním díle Výměny manželek si bude muset Míla poradit s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchyní, která se do všeho plete. A dokáže se Alena přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem?

Výměna manželek - Veronika a rodina Gábiny
aktualizováno 02.02.

Veronika z Výměny se nemůže smířit s pomluvami. Ona přece není rozmazlená!

Náhradní manželka Gabriela je pedantka a puntičkářka. Pořádek je pro ni vším. Vyměněná manželka Veronika však říká, že našla v její domácnosti jednu důležitou věc, která vůbec nefunguje.

Výměna manželek - Gabriela a Veronika - 1. 2. - 15
aktualizováno 02.02.

Obvinil Gábinu, ta teď vrací úder. Její vzkaz Pavlovi je hodně drsný!

Mezi Veronikou a Pavlem je dvacet pět let věkový rozdíl, ten jim vůbec nevadí a není ničemu na překážku. Alespoň to říkají. Vyměněná manželka Gábina však říká něco jiného.

Výměna manželek: Veronika, Gabriela
aktualizováno 01.02.

Dnešní Výměna manželek: V náhradní rodině uzavřeli bizarní sázku!

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí aktivní milovnice ručních prací Gábina v chaotické rodině a jestli se podaří mladé Veronice na druhé straně rozvířit stojaté vody a stereotyp poklidného domácího života.