ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Dáša se vrátila k Lukášovi! Neuvěříte, proč mu dala další šanci

Aktualizováno 8.2. 2018 12:28
Zdroj: TV Nova

Na konci premiérové Výměny se Dáša s Lukášem rozešla. Dlouho jí to ale nevydrželo. Po třech týdnech se k sobě znovu vrátili! Co se stalo?

Přehrát poslední díl

Výměna manželek divákům tentokrát představila rodinu z Brna. Maminka Dáša (43), která žila se svým přítelem Lukášem (35) a dcerou Míšou (3) v bytě 2+kk na brněnském sídlišti, se na deset dní prohodila s Pavlínou (45). Ta se Výměny zúčastnila se svým manželem Andřejem (45) a dcerami Anetou (16) a Laurou (10). Společně žijí ve velkém rodinném domě v obci Hrčava.

Výměna manželek - 7.2.2018 - 14
Zdroj: TV Nova


Dáša má z předchozího vztahu také dospělou dceru Kateřinu, která se však s Dášiným přítelem Lukášem nestýká, neboť s ním nemá dobré vztahy. Během natáčení se Katka několikrát setkala s náhradní maminkou Pavlínou a vylíčila jí celý příběh stojící za vzájemnou nevraživostí. Lukáš měl dle jejích slov několikrát pod vlivem alkoholu Dášu terorizovat. Jednou jí dokonce zničil celý byt a auto polil barvou.

Výměna manželek - 7.2.2018 - 29
Zdroj: TV Nova


Dáša pak sama přiznala, že jí tehdy došla s Lukášem trpělivost a rozešla se s ním. Zanedlouho na to se k sobě dvojice však vrátila. Dáša podlehla slibům, které jí Lukáš dal, a věřila, že se podobná situace nebude už nikdy opakovat. Postupem času se ale chování jejího přítele začalo opět měnit.

111

GALERIE: Výměna manželek 7.2.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7.2.2018 - 1

Hodnocení:


V závěru celé premiérové Výměny manželek se během osmi očí Dáša s Lukášem rozešla a domů se vracela sama. Dnes však spolu dvojice opět žije! Dala snad Dáša Lukášovi další šanci? To se dozvíte ve videu!

 

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ