Publikováno 31. 3. 2015

VERONIKA PECHOVÁ: Jak se vyrovná s agresivním náhradním manželem Slávkem?

Drsná hádka ve Výměně manželek - 16
Zdroj: TV Nova

Snese se temperamentní Veronika s panovačným prozatímním manželem Slávkem?

Veronika Pechová (27 let)
Manžel: Robert Pech (36 let)
1 dítě: Barbora (1,5 roku)

Reklama


Druhá rodina, která se přihlásila do Výměny manželek, žije v bývalé hornické osadě Horní Suchá v domku, který se právě rekonstruuje. „S nápadem přihlásit se do Výměny jsem přišla já. Chci zjistit, jestli to, co mám doma, jestli jsem takhle spokojená,“ říká Veronika. „Robert je kliďas a já jsem výbušná,“ doplňuje. „Já bych neměnil. Jsem spokojený,“ říká Robert.


Situace během Výměny:


Slávek se po seznámení s Veronikou trochu lekl. „To je strašný, to je tak upovídaný člověk. To bude fakt mazec. Už mi to nahání strach.“ A co říká Veronika na Slávka? „Bude to divoký, je hodně svůj a ráznej. Ráznější, ne já.“

Vyostřená Výměna manželek: Slávek řve a startuje po Veronice!

První konflikt: Veronika nechce s dětmi k vodě a chce Simonu uspat v kočáru venku před panelákem. „Děláš si prdel? Nechceš jít k vodě, ale chceš ji tahat ven do pařáku před panelák? Je to moje dítě a já ho do pařáku nepustím. Jestli chce ohrožovat svoje dítě, tak ať si ho ohrožuje,“ rozčiluje se Slávek.

Když se Veronika vrátí z procházky, čekalo ji nepříjemné překvapení. Slávek byl zamčený v bytě a nechtěl ji pustit dovnitř. „Já tam mám ale věci,“ říká Veronika. „Tebe nepřijímám, my dva spolu končíme,“ říká přes dveře Slávek. Slávek nakonec hodil Veroničinu tašku na balkón sousedovi.


Z NOVÉHO DÍLU Výměny manželek: Vyhodil ji na dlažbu!


Během 8 očí dojde mezi páry k velké hádce, ve které si navzájem vyčítají své chyby. Sláve se dokonce rozčílí tak, že se zvedne ze židle a nebýt pohotové Martiny, která ho včas zastavila, už by se schylovalo k násilí. „Ty jsi chronická lhářka! Drž hubu. Všechno si jenom hrála, proto jsem tě vyhodil,“ křičel Slávek na Veroniku. „Ty jsi totální hovado, ty hňupe,“ bránil svou ženu Robert.

Nečekaná Výměna manželek: Robert se zamiloval do náhradní manželky!


Na povrch se dostal i problém mezi Robertem a Veronikou. „Už v našem vztahu láska není. Láska se vytratila. Když se to spraví, tak budu rád, když ne, tak…“ otevřel se Robert. „To jsou pro mě rány,“ reagovala Veronika.

 

PODÍVEJTE SE I NA DRUHOU RODINU: MARTINA MOJŽÍŠOVÁ - Překoná nevěru svého muže po boku toho náhradního?

 

PREMIÉROVÉ DÍLY VÝMĚNY MANŽELEK SLEDUJTE KAŽDOU STŘEDU OD 20:20 NA NOVĚ. A PO ODVYSÍLÁNÍ NA NOVA PLUS.

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.