Publikováno 31. 3. 2015

MARTINA MOJŽÍŠOVÁ: Překoná nevěru svého muže po boku toho náhradního?

Drsná hádka ve Výměně manželek - 4
Zdroj: TV Nova

Dokáže zhrzená Martina překonat nevěru svého manžela po boku klidného náhradního manžela Roberta?

Martina Mojžíšová (24 let)
Manžel: Slávek Mojžíš
2 děti:
Dominika (3,5 roku), Simona (1,5 roku)

Reklama


Martina žije s rodinou v Děčíně na sídlišti v bytě 3+1. „Nápad přihlásit se do Výměny manželek byl už před rokem Slávkův, já ho hned odmítla s tím, že nejsem blázen. O rok později to napadlo mě,“ říká Martina. Hlavním důvodem, proč Martina změnila názor, byla nevěra ze strany manžela. „Krize byla. Krize byla kvůli třetí osobě. To bylo to nejhorší, co mohlo být,“ pokračuje Martina. „Člověk nadělá spoustu krávovin, se mnou se žena nenudí,“ doplňuje Slávek.

 

Situace během Výměny:

Nečekaná Výměna manželek: Robert se zamiloval do náhradní manželky!


Robert nezištně nabídl Martině klíč od domu
. „Včera jsem dostala klíč, mám si ho prý odvézt zpět ke mně domů, a když bych chtěla přijet, tak se tady mám chovat jako doma. Spíš, než že by mě tím potěšil, tak mě nasral. Asi si jako dělá nějaké tajné iluze, naděje, že si mě tady zláká k sobě. Že mě stejně Slávek bude podvádět a že to nemá cenu, prostě takovýhle debilní řeči,“ říká Martina.


Martina si hned ráno druhý den všimla, že malá Barunka je středobodem moravské domácnosti. Moc se jí to nelíbí, a přestože má dodržovat manuál rodiny celých pět dní, hned po odchodu otce nastoluje svá pravidla. „Dudlíka ne. Jak odejde táta, tak dudlíka seberu. Je vidět, že to jejich první dítě a že kolem ní skáčou. Rozhodně jí nebudu všude nosit, všechno povolovat. Jsem zlá teta. Nechám ji vyřvat, nechala jsem takhle vyřvat i svoje holky,“ říká Martina.


Vyostřená Výměna manželek: Slávek řve a startuje po Veronice!

 

PODÍVEJTE SE I NA DRUHOU RODINU: VERONIKA PECHOVÁ - Jak se vyrovná s agresivním náhradním manželem Slávkem?

PREMIÉROVÉ DÍLY VÝMĚNY MANŽELEK SLEDUJTE KAŽDOU STŘEDU OD 20:20 NA NOVĚ. A PO ODVYSÍLÁNÍ NA NOVA PLUS.
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.