Aktualizováno 2.3. 2017 12:44

TEMNÁ MINULOST ANDREY A DRSNÝ VZKAZ: Jardo, vypakuj ji z baráku...

Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek musela být ukončená o 2 dny dříve a minimálně ze strany rodiny Paulíny se vztahy neuklidnily ani po natáčení. Co Paulína s Lubošem rodině Andrey vzkazují?

Přehrát poslední díl

Středeční díl Výměny manželek se nesl ve znamení vyostřených hádek a komplikovaných rodinných vztahů. Paulína, která se na deset dní přestěhovala do rodiny z Oslavan, postupně zjišťovala, že nevraživost mezi tchýní a snachou je nejčastější příčinou ostrých hádek. Andrea se na druhé straně snažila zvládat chod domácnosti, ve které se již od příjezdu necítila moc příjemně.

Výměna manželek - 15
Zdroj: TV Nova

Právě Andreina nechuť jakkoliv se podílet na úkolech z manuálu, neuvěřitelně rozčilovala náhradního manžela Luboše, který pro ostrá slova nešel daleko. Andrea po osmi dnech odmítla dále snášet Lubošovy urážky a neustálé rýpání a rozhodla se svou účast ve Výměně ukončit. Ani tak se ale nevyhnula rozhovoru mezi osmi očima, který se neobešel bez drsné výměny názorů. Andrea však na konci společného rozhovoru slíbila, že se změní.
Výměna manželek: „Co já bych za to dala, kdyby vypadla.“ - 3
Zdroj: TV Nova

Jak to vypadá v rodině z Oslavan nějaký čas po Výměně a jak hodnotí Andreinu rodinu? Paulína s Lubošem v rozhovoru mimo jiné prozradili, že nevěří v to, že by se Andrea změnila. Luboš dokonce Andree vzkázal, aby ve svém zájmu od rodiny odešla, děti předala jejich tatínkům a snažila se změnit svůj přístup k životu. Mnohem drsnější vzkaz však poslala Paulína Jardovi: „Buď konečně chlap a vypakuj ji z baráku...“

A co vzkázala Paulína Andree? „Vrať se do nevěstince!“ Jarda se totiž Paulíně prý ve slabé chvilce svěřil, že právě z nevěstince Andreu zachránil.

Výměna manželek- rozhovor
Zdroj: TV Nova

Co Luboš radí Jardovi a co Paulína vzkazuje Martě? Na to se podívejte ve videu!

Nepřehlédněte:

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Je mi jí líto, bojím se o ni! Náhradní snacha Paulína odkrývá pravdu o životě babičky Marty

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.