ŽIVOT PO: Vyměněné manželky spolu kamarádit nebudou. Podle Nadi to Aneta nemá v hlavě v pořádku!

Aktualizováno 28.2. 2018 21:40
Výměna manželek - život po
Zdroj: TV Nova

Vyměněná manželka Nadia byla po natáčení jistou dobu s druhou rodinou v kontaktu. Jaká nepříjemnost jejich komunikaci přerušila?

Přehrát poslední díl

Další díl Výměny manželek představil divákům Nadiu (37), Michalem (32) a dětmi Michalkou (6) a Fylypem (10). Ti společně žijí ve skromném zahradním domku na okraji Brna. Druhou zúčastněnou rodinu tvořila Aneta (32), Michal (40) a dcera Adélka (4).

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 12
Zdroj: TV Nova

V brněnské rodině spolu náhradní manželé náramně vycházeli, v Praze však byla atmosféra o poznání hustější. Michal se těžce vyrovnával s Nadinou panovačností. Jak na svůj pobyt v cizím prostředí sedmatřicetiletá Ukrajinka vzpomíná? „I když si třeba někdo myslí něco jiného, podle mě to všechno proběhlo dobře,“ prozradila Nadia. „Nic se u nás nezměnilo, pořád se milujeme, chodíme do práce, šetříme peníze. Nechodíme do hospody, nepijeme alkohol a ani jeden z nás nekouří. To všechno děláme pro děti,“ pokračovala ještě.

Výměna manželek - 28. 2. 2018 - 2
Zdroj: TV Nova

I přesto, že Nadia neměla prostor Anetu lépe poznat, má na ni jasný názor. „Ona to v hlavě nemá pohromadě,“ řekla rázně Nadia. Svůj pohled odůvodnila zvláštním chováním Anety. „My jsme se navzájem měli na jedné sociální síti a ona si nás pak zablokovala,“ odpovídala na otázku, zda s druhou rodinou zůstává po natáčení v kontaktu. „Já jim přeju, ať jim to dlouho vydrží, ale ona by neměla být tak falešná. A hlavně aby se nad sebou zamyslela,“ řekla Nadia na závěr.

113

GALERIE: Výměna manželek 28.2.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 13

Hodnocení:


 

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:


 

PJ