Aktualizováno 12.4. 2017 21:41

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Renata se domů vrátila nemocná! Co se stalo?

Zdroj: TV Nova

Ve středeční Výměně manželek jste mohli vidět dvě naprosto nesourodé rodiny. Renata po návratu domů prozradila, že se vrátila psychicky i fyzicky unavená a nemocná. Co se jí stalo?

Přehrát poslední díl

Reklama


Renata je milující matka v domácnosti, která se stará o dceru Janu, o malé hospodářství s hospůdkou a o manžela, který pracuje jako manažer. Oba manžele tvrdí, že jejich vztah byl před Výměnou celou dobu idylický a že se navzájem k sobě hodí. Do Výměny jí nehnala touha něco měnit, ale prohraná sázka v hospodě. Jak nakonec zvládla deset dní v rodině, kterou řídí chorobný průšvihář a lhář Libor? Svérázná Renata s tím měla spousta problémů.
 

Výměna manželek 12. 4. 2017
Zdroj: TV Nova


Nejenže se během celé výměny nedokázali shodnout na žádném problému, ale také se neustále dohadovali. Předmětem sporu byly hlavně děti a Liborova kriminální minulost, a s tím i spojená jeho nezaměstnanost. Obě dominantní povahy nešly pro sprostá slova daleko. Renata neustále vyčítala Liborovi špatně zvladatelné děti, protože vyrůstaly ve strachu ze svého otce. "Ten člověk je fakt zlý a závistivý," prozradila o svých zážitcích. Utvrdila se také v tom, že ke svému manželovi Lubošovi patří a že by ho nikdy za nic nevyměnila.

 

To naopak Luboš si Výměnu užil a sloužil Elišce jako vrba a opora, kterou ve svém manželovi nikdy neměla. Jediné co mu vadilo bylo, že neměla svůj vlastní názor a byla moc tichá. Renata dále promluvila o své nemoci, kterou chytla během soutěže, kde skončila na silných medikamentech. "Tam nebyl žádný zájem toho partnera jestli jsem nemocná nebo ne, to ho vůbec nezajímalo!" šokovala.


Na celý díl se podívejte ZDE
 

To a více informací o dnešní Výměně manželek můžete nalézt ve videu. A nezapomeňte se dívat na tuto famózní reality show každou středu ve 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Přiznání po Výměně: Jana se vrátila domů s infekcí! Jak moc to rodinu zasáhlo?

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Nechutně porušený slib! Kde Michal kouří dětem? A co Lucii zničilo?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.