ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Helena s Radkem se snažili, ale nevyšlo to. Jak to spolu nyní mají?

Aktualizováno 11.1. 2018 10:27
Zdroj: TV Nova

Helena (44) se do Výměny přihlásila, protože doufala, že se změní vztahy mezí ní a jejím manželem Radkem (39). Povedlo se? Jak se rodině z Hnojnice daří dnes a co všechno se u nich doma po skončení výměny změnilo? Výsledek není zdaleka takový, jaký by si Helena přála!

Přehrát poslední díl

Nový díl pořadu Výměna manželek divákům představil rodinu Gabriely (42), která žije v Bukovanech. Společně s ní se výměny zučastil i její manžel Vojta (42) a děti Jenny (11) a Vojta (7). Na druhé straně diváci viděli čtyřčlennou rodinu z obce Hnojnice. Helena (44) se do pořadu přihlásila sama. Viděla totiž zajímavou příležitost, jak dokázat svému manželovi Radkovi (39) a synům Honzovi (6) a Radkovi (9), co všechno pro rodinu dělá, a doufala, že se konečně dočká náležitého uznání. Dalším důvodem účasti byl její vztah s manželem. Kvůli tomu, že Radek trávil spoustu času v práci a nemohl se naplno věnovat rodině jako Helena, začali se manželé navzájem odcizovat.

Výměna manželek - Hádky a obviňování během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova


I přes velké naděje není Helena s dohrou Výměny spokojená. „Daří se mi dobře, ale od Výměny manželek se u nás nezměnilo vůbec nic. Já bych řekla, že to bylo, jako kdybych byla na nějakém dětském táboře, vrátila jsem se a všechno je v normálu tak jako předtím,“ prozradila Helena hned na úvod. „Manžel se do domácích prací nezapojuje, ale já to po něm ani nevyžaduju. Já jsem trošičku jiná na ten úklid, takže i kdyby něco udělal, tak bych to asi stejně přerovnala,“ odpovídala na otázku, zda se jí dostává pomoci od manžela Radka.

Výměna manželek - Jedním z hlavních témat se stane toaleta - 13
Zdroj: TV Nova


Přesto Helena dokázala najít jednu věc, která se po Výměně změnila. Manželé se rozhodli k ráznému kroku, jak zachránit svůj upadající vztah! Radek si rozepsal směny v práci tak, aby mohl doma trávit více času. Mělo to ale velmi neblahé následky... Co se stalo se dozvíte ve videu!

112

GALERIE: Výměna manželek - 10.1.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 1

Hodnocení:

Další premiérovou epizodu pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 17. ledna ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dohra středeční Výměny: Měla vůbec Helena právo na kritiku? Tohle se neměl nikdo dozvědět!

Prozrazení po Výměně: Náhradní manželka Helena měla strach ze sexuálního obtěžování!

PJ