Aktualizováno 23.3. 2017 15:41

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Otec Aleš zatočil se závislostí na počítači. Neuvěříte, jak to udělal

Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek byla hodně bizarní. Otec Aleš trávil víc času s počítačem než s vlastními dětmi. To se nelíbilo náhradní manželce. Hraní počítačových her mu zakázala. Vrátil se po Výměně ke své nejoblíbenější zábavě?

Ve středeční Výměně manželek řešila rodina z Chomutova vážný problém. Téměř spolu nekomunikovali, a tím se jeden druhému odcizili. Nejodtažitější byl otec dětí Aleš. Veškerý svůj volný čas trávil hraním her na počítači a dětem se vůbec nevěnoval. Ty jen smutně přihlížely tomu, jak se táta baví ve virtuálním světě místo toho, aby si hrál s nimi. Nelíbilo se to ani manželce Monice. Ta tomu bohužel jen přihlížela a nikdy neřekla, jak moc jí to vadí.

Reklama

 


Pak se přihlásili do Výměny manželek, a ta jim změnila život. Monika se dostala do rodiny, kde jí na rovinu řekli, že si jen stěžuje, ale nic pro zlepšení situace nedělá. Ještě horší slova čekala Aleše, kterému náhradní manžela na plnou pusu řekla, že to s počítačem přehání a chová se špatně. Poté mu sezení u monitoru úplně zatrhla! Manžel měl konečně čas na děti a čekalo ho nemilé zjištění. Mladší potomky pořádně ani neznal a starší syn tajně kouřil v dětském pokoji a snadno mu to procházelo.


Po této studené sprše se začal dětem pořádně věnovat a počítač odsunul do jejich pokoje. Nyní ho vůbec nepoužívá. Když si potřebuje přečíst emaily, tak se na ně podívá v mobilu. Změna nastala i u Moniky, ta zpřísnila výchovu a konečně si u dětí získala respekt.


Výměna jim pomohla znovu najít cestu k sobě a řešit problémy, které před ní ani neviděli. Začali jezdit na výlety a trávit čas spolu. Přihlášení do Výměny manželek rozhodně nelitují a vřele ji doporučují všem, kteří spadli do nudné rutiny.


Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TĚŽKÁ ZÁVISLOST ve středeční Výměně: Jen co náhradní manželka a děti odejdou z bytu...

VIDEO: Jak žijí lesbičky po Výměně? Prozradily zásadní životní změnu. Kdo je teď máma?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.