Aktualizováno 17.2. 2017 09:41

JE TO SPRÁVNÝ PŘÍSTUP? O domácnost se nestarám, jsem chlap! sejmul unavenou ženu Pepa. VIDEO

Výměna manželek: Johana, Pepa a Eliška
Zdroj: TV Nova

Mnohé ženy si stěžují, že jejich drahé polovičky doma nepomáhají. Pepa ze středeční Výměny manželek to však posunul na zcela jiný level – nepřijde mu to jako nic divného a bere to jako něco zcela běžného!

 

Reklama

Ve středeční premiérové Výměně manželek se proti sobě ocitly dvě matky ze zcela rozdílných zázemí. Zatímco Helena má čtyři děti a je na mateřské dovolené, Johana má malou dceru, chodí ale zároveň do práce na třísměnný provoz.

Zatímco Johana v náhradní rodině péči o domácnost příliš nezvládala a Štěpán se do ní proto ostře navážel, Helena vše v Kosmonosích hravě zvládala. Tedy až do chvíle, kdy chtěla, aby se Pepa zapojil do domácích prací. Pepa totiž prohlásil, že jakožto chlap se stará o vydělávání peněz a ne o domácí práce, čímž jistě nejedné ženě u televizní obrazovky zvedl tlak.

110

GALERIE: Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí - 1

Hodnocení:

„Jsem vychovávaný jiným způsobem,“ hájí se Pepa, který ani po Výměně nezměnil názor – vaření a úklid je starost ženy. "Jednou jsem prostě chlap a mám se starat o chlapský věci a ne o domácnost," říká.

A pokud Pepa něco opravdu nesnáší, tak když jej někdo do něčeho, na co má takovýto názor, nutí. Křik a výhružky Heleny, podle které byl mamánek, jej proto opravdu rozčilovaly.

Johaně ale takovéto rozdělení rolí vyhovuje a to je asi hlavní, dokonce se Pepy zastává: „Kolikrát mi i pomůže, když mám šestnáctku, vynese odpad, poklidí a tak.“

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Johana se hájí: Tohle je pravda o vších v mojí rodině! Bylo to opravdu tak?

VIDEO: Johana s Pepou z Výměny vrací úder: Za den vypil 6 litrů alkoholu a je v tom i natáčení porna!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.