Aktualizováno 16.3. 2017 09:35

Lída z Výměny manželek se sešla s otcem, který ji roky bil! Jak tohle setkání dopadlo?

Zdroj: Nova.cz

Lída to v dětství neměla zrovna lehké. Brutálně ji mlátil otec, a tak se rozhodla v patnácti letech odejít z domu a postarat se o sebe sama. Od té doby se neviděli, ale nyní nastal velký zvrat.

Přehrát poslední díl

 

Večerní díl Výměny manželek byl opravdu dojemný. Nejsmutnější pohled byl na Lídu, která si nese trauma z dětství. Mlátil ji otec, a tak musela v pouhých patnácti letech opustit domov. Kvůli rychlému útěku ani nedodělala školu, čehož teď hořce lituje. Sama říká, že kdyby tehdy nepřestala studovat, tak by se teď možná měla lépe.

Lída z Výměny manželek - 6
Zdroj: TV Nova

Od natáčení Výměny už uplynul nějaký čas, takže je zřejmé, že se v jejím životě hodně změnilo. Nešlo se nezeptat na kruté vzpomínky z dětství. Na první pohled bylo vidět, že jsou pro ni stále bolestivé. K slzám neměla daleko. Pak se ale rozpovídala a nestačili jsme se divit.

Lída z Výměny manželek - 7
Zdroj: TV Nova
 

Lída v sobě našla sílu otci odpustit a po letech se s ním sešla. Dokázali k sobě znovu najít cestu a přátelí se. Dokonce mu přivezla ukázat vnouče! To se nelíbí její matce, kterou agresivní otec podváděl a následně ji opustil s mladší ženou. Nepřeje si, aby se s ním a jeho ženou dcera vídala. Na rozdíl od matky nemá Lída s novou macechou problém, naopak říká, že je hodná a přeje jí i otci štěstí. Přístup má obdivuhodný, snad už spolu budou vycházet dobře a znovu na ni nevztáhne ruku.

Lída z Výměny manželek - 5
Zdroj: TV Nova

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.