Aktualizováno 15.3. 2017 21:48

GALERIE: Týraná Lída z Výměny drasticky změnila svůj život i vzhled. Dnes byste ji nepoznali!

Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek byla plná slz. Jedna z účastnic vzpomínala na kruté dětství, během kterého ji surově bil otec. Facku jí dal už i její manžel, a tak žila v neustálém stresu a moc o sebe nedbala. Po natáčení se Lídě změnil život a s ním i vzhled!

Lída ve slabé chvilce prozradila pravdu o svém krutém dětství. Brutálně ji bil otec, a tak musela v patnácti letech opustit domov. Hrubý byl na ni i manžel, který ji už jednou dal facku. Kromě fyzického násilí ji ubližoval i tím, že se posmíval její postavě. Odloučení s nimi pořádně zamávalo, a rozhodli se proto na vztahu začít pracovat.
 

Výměna manželek - Lesbický pár a manželství v krizi - 16
Zdroj: TV Nova

Reklama

Zásadní změna je v tom, že se přestali hádat. Nyní působí jako harmonická dvojice a rozvod už nehrozí. Díky Výměně si uvědomili, že se stále milují a začali spolupracovat. Manželé jsou jasným důkazem, že ve dvou se to lépe táhne. Společnými silami poplatili dluhy a Lída si našla práci operátorky. Ondřej vidí, jak se jeho žena snaží a začal jí pomáhat.

18

GALERIE: Lída z Výměny manželek dnes

Zdroj: TV Nova

Lída z Výměny manželek - 5

Hodnocení:


Nyní má konečně čas pro sebe. Začala relaxovat a pečovat o svůj zevnějšek. Nejvíce nás překvapil nový účes, který razantně změnil její vzhled. V černých vlasech vypadá elegantněji. Změnu si pochvaluje také manžel, ale podle jeho slov Lídě tmavá barva dlouho nevydrží. Ráda s vlasy experimentuje. Sama přiznává, že se nechala barvit od známé a chtěla ztmavit jen pár pramenů, ale pak se to nějak zvrtlo. Jednalo se sice o nešťastnou náhodu, ale za to s příznivým koncem.


Nové díly Výměny manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově.

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.