VIDEO: Dáša chce být v kontaktu s druhou rodinou, dostala však přísný zákaz! V čem je problém?

Aktualizováno 8.2. 2018 12:28
Zdroj: TV Nova

Dáša z premiérové Výměny si se všemi členy své náhradní rodiny náramně rozuměla. Přesto s nimi po natáčení není ve spojení. Proč mají zákaz mezi sebou komunikovat?

Přehrát poslední díl

Výměny manželek se na jedné straně účastnila Dáša (43), její přítel Lukáš (33) a dcera Míša (3). Na druhé straně diváci poznali Pavlínu(45), manžela Andřeje (45) a dcery Anetu (16) a Lauru (10), kteří žijí v obci Hrčava na východě republiky.

Výměna manželek - 7.2.2018 - 21
Zdroj: TV Nova

V brněnské rodině, kam se na desetidenní dobrodružství vydala manželka a maminka Pavlína, panovala během natáčení zvláštní atmosféra. Pavlína měla ze svého náhradního manžela Lukáše dokonce strach! Pro Dášu byl desetidenní pobyt v náhradní domácnosti naopak více než příjemný. Dle svých slov si natáčení užívala a ráda na něj vzpomíná. Se všemi členy své nové rodiny si skvěle rozuměla a doufala v další shledání mimo zraky kamer.

Výměna manželek - 7.2.2018 - 22
Zdroj: TV Nova

Z omylu ji však krátce po skončení Výměny vyvedla Pavlína. Ta totiž dětem údajně zakázala se s Dášou bavit. „Mladší holčička mi zkoušela zavolat, ale bohužel jsem Laurince řekla, aby mi už nevolala, že to pro ní bude lepší. Maminka prostě byla hodně proti,“ rozpovídala se v rozhovoru Dáša. Co dalšího prozradila a co by chtěla Laurince a Anetce vzkázat? To se dozvíte ve videu!

111

GALERIE: Výměna manželek 7.2.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7.2.2018 - 1

Hodnocení:

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ