Aktualizováno 18.5. 2017 10:05

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Miladě se život otočil o 180 stupňů! Žije si jako princezna a plnič Mirek už neplní

Zdroj: TV Nova

Mladá maminka Milada a Mirek, který musel zajistit chod celé domácnosti, tvořili natáčení pár a starali se o dvě děti, jedno z nich společné. Čtyři roky od Výměny manželek se ale vše změnilo. Už spolu nežijí. Proč se tak stalo a jak je na tom nyní Milada s financemi?

Přehrát poslední díl

Reklama

Milada se svým přítelem Mirkem během natáčení Výměny manželek procházeli velkým finančním problémem. Kromě dluhů, které měl Mirek, živili dvě děti, a tak neměli peníze na přestavbu domku, ve kterém žili. To způsobilo značné komplikace – netekla jim teplá voda a v domě byla velká zima. Jak je to teď, po čtyřech letech od natáčení? „My se rozvádíme, takže už spolu nejsme,“ prozradila Milada.

Výměna manželek – Milada
Zdroj: TV Nova

Proč se rozhodla právě pro tento krok? „Já už jsem s ním nějak nemohla vydržet, tak nějak už se to nedalo,“ dodala Milada, která byla v době natáčení Výměny manželek na mateřské dovolené.
Výměna manželek: Milada změnila image - 5
Zdroj: Nova.cz

Maminka dvou dětí se nám také svěřila s tím, že má nového přítele, se kterým je šťastná, z malé vesničky se přestěhovala do Prahy a finanční situace už je mnohem lepší. Jak ale vzpomíná na Výměnu manželek? To se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

4 ROKY PO VÝMĚNĚ: Harmonický vztah Heleny a Dušana dostal obrovskou ránu! Poznamenalo to i vztah s druhou rodinou

ODPOVĚĎ NA SEXUÁLNÍ OBTĚŽOVÁNÍ: Opravdu ji chtěl?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.