Aktualizováno 11.9. 2017 16:10

VIDEO: ´Je mi z tebe na blití!´ Neuvěříte, čím si náhradní manželka ve Výměně vysloužila drsné urážky!

Zdroj: TV Nova

Dokáže se mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě, a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela?

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci uvidí rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně se seznámí s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

120

GALERIE: Výměna manželek - 13.9. 2017

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 06. 09. 2017 - 20

Hodnocení:Rodina ze Skalice žije zatím v rozestavěném domku, na kterém pracují už několik let. Zcela otevřeně přiznávají, že hlavním důvodem proč se do pořadu přihlásili, jsou peníze. Z druhé rodině má od Výměny manželek velké očekávání zejména Kateřina. Ta si totiž přijde nedoceněná, manžel si ji podle jejích slov vůbec neváží. Je to obrovský pedant na úklid. Jenomže se třemi dětmi se někdy uklízí těžko. Dokonce ho nazývá drobkovým králem, protože řeší každé smítko. Vaškovo pedantství na úklid pozná na vlastní kůži i Monika. Už po pár dnech bude toto téma střetem obrovských hádek a psychického napadání.

 

Jak desetidenní soužití Moniky a Vaška dopadne? Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ: 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.