Publikováno 12. 9. 2017

VIDEO: Hádka kvůli dětem! Vašek řádil jako uragán. Ale je jeho názor na výchovu dětí správný?

Zdroj: Nova.cz

Ve středu večer uvidíte další premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek a o ostré hádky rozhodně nebude nouze. Čím Monika náhradního manžela Vaška pořádně vytočí?

Ve středeční Výměně manželek se ukáže rodina ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17) a Dominik (13). Na druhé straně vystoupí před kamery rodina s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

Ani v tomto díle nebude o hádky a vyhrocené situace nouze. Do konfliktu se dostane především Monika s Vaškem, u kterých bude opravdu rušno. Kromě úklidu se budou hádat i kvůli výchově dětí. 

Monika se pořádně rozzlobila, když dala do chodby zábranu a malá Terezka ji odsunula. Když to vyprávěla Vaškovi, zastání se rozhodně nedočkala. "Myslíš, že když jim vždycky řekneš nedělej to, tak že to dělat nebudou? Jsou to děti," zastal se svých ratolestí Vašek.

Co dalšího si s Monikou řekli? Podívejte se na video!

Premiérový díl Výměny manželek si nenechte ujít už ve středu ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

13.9. | 21:59 sindy1789
12
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Monika má můj velikánský obdiv :) ...s tímhle arogantním blb*ckem bych nevydržela ani minutu...O ty děti se starala pěkně a tu mrkev děláme podobne.ještě si na ni pozve babičku,stejně si ji pozval pro to,že ty děti nezvládal on :D ...bože to je,ale ubožák...s dětmi nikdy není pořádně čisto.
13.9. | 21:49 keliee
11
Náhlasit nevhodný komentář
Takovýho chlapa bych nakopala d......e
13.9. | 21:48 keliee
10
Náhlasit nevhodný komentář
Je to d....t prostě přes jeho názory vlak nejel u....k.