Aktualizováno 25.9. 2017 17:11

VIDEO: ´To je špína, tady já spát nebudu!´ Co najde náhradní manželka v ložnici a kuchyni?

Zdroj: TV Nova

Když vstoupí Dáša do bytu náhradní rodiny, začne se děsit. Všude vidí jenom nepořádek a špínu. Problém má s kýčovitou výzdobou, také nemůže najít své místo na spaní a po vstupu do kuchyně objeví v chlebníku něco, co tam nepatří! Začne se hroutit s tím, kdo to asi přijel k ní domů...

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Opavy, kterou tvoří Dáša (42), Martin (43), synové Honza (18), Jonáš (12) a dcery Klára (14), Ela (6).

Výměna manželek: Dáša s rodinou z Opavy - 2
Zdroj: TV Nova


Na druhé straně se seznámíme s Klárou (34), Mirkem (35), syny Martinem (18), Tomášem (4,5) a dcerou Kristýnou (8), kteří žijí v Tanvaldu.

Výměna manželek - Klára s rodinou z Tanvaldu - 2
Zdroj: TV Nova

Manželé z Opavy šli do Výměny manželek proto, aby se pokusili napravit svůj vztah. Často se hádají kvůli dětem, do manželství si totiž každý přivedl vlastní dítě a v jejich výchově oba dělají velké rozdíly. Další příčinou opakujících se hádek jsou Dášiny dvě kočky, které její manžel doslova nenávidí.

116

GALERIE: Výměna manželek – Šok z nepořádku a přeplácaného bytu

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Šok z nepořádku a přeplácaného bytu - 2

Hodnocení:Druhá rodina má zase problém s komunikací a Klára si stěžuje na to, že manžel často ustupuje dětem. Výměna manželek bude už od samého začátku hodně složitá zejména pro Dášu. Bude totiž šokovaná z náhradního bydlení. Podle ní je v bytě nepořádek a je plný spousty kýčovitých věcí. To pro Dášu ale nebude zdaleka jediný problém.

Výměna manželek - Dáša v náhradní rodině - 7
Zdroj: TV Nova


Sledujte premiérový díl Výměny manželek už ve středu 27. září od 20:20 na Nově.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.