Aktualizováno 10.5. 2017 21:34

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Iveta se změnila, teď ji nepoznáte! A Petr má vážný problém! VIDEO

Ve Výměně manželek si manžel Petr přál, aby si jeho manželka Iveta uvědomila, že by neměla tolik pít a začala se více starat o děti. A to se nakonec stalo. Po dvou letech od natáčení je ale vše úplně jinak! Iveta se změnila a pít začal Petr.

Iveta byla ve Výměně manželek ta, která chodí pravidelně do hospody, opíjí se a přichází domu nad ránem, o své děti se moc nestarala. Právě to byl velký kámen úrazu, a tak hádky mezi Petrou a Ivetou byly téměř na denním pořádku.
 

Reklama

Výměna manželek: Podváděný manžel Petr
Zdroj: Nova.cz

 

Právě Výměna manželek pomohla Ivetě k tomu, aby si uvědomila, že tudy cesta nevede a své chování změnila. Po dvou letech od natáčení se ale celá situace otočila a právě Petr je teď ten, který hodně pije. A to není vše! Lenka, která si na deset dní vyměnila život Ivety, nám prozadila, že se Iveta s Petrem rozvedla. "Petr a Iveta jsou rozvedení, Iveta má děti u sebe a ze Špindlerova Mlýna se odstěhovala," sdělila nám babička Lenka.
 

Výměna manželek - 6
Zdroj: TV Nova

 

Iveta dokonce změnila svou image a teď je zní blondýnka a musíme uznat, že jí to opravdu sluší a jen málokdo by poznal, že se jedná o ženu, která od svého manžela odešla za milencem, kterého ale nakonec pustila k vodě a k Petrovi se nakonec vrátila. Podle informací na sociální síti by měla Iveta bydlet v Hořejším Vrchlabí a měla by být zadaná. Kdo je její nový partner, ale není jasné.
 

16

Změna image: Iveta z Výměny manželek se změnila k nepoznání

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Iveta se změnila

Hodnocení:


A to zdaleka není vše, co se v rodině Ivety a Petra změnilo. "Bylo mi řečeno, že přestal chodit do práce, začal hodně pít, nestará se o děti. Když jsem ho před rokem viděla, tak se nedivím, že se s ním Iveta rozvedla, viděla jsem ho deset minut a stačilo mi," okomentovala dění mezi Petrem a Ivetou Lenka, která se za rodinou přijela před rokem a čtvrt podívat a to společně se svým vnukem.

 

Co dalšího nám prozradila? A jak celou situaci hodnotí? Na to se podívejte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

NEVĚRNÁ VÝMĚNA: Seznam se, tohle je milenec mojí ženy!

UKÁZKA Z VÝMĚNY: Dluhy a milenec. Zhrzený manžel se u 8 očí hroutí!

Nova.cz

Diskuze

11.5. | 07:04 pindavlastik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten chlastal už dávno,a jak mohl tak každýmu a rád škodil.měl radost když se dva lidé hádali,nebo rozešli,ted se to obrátilo proti němu.