VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY! Veronika si nevěrníka Tondu nevzala a rozešli se. Pět let od natáčení ji však trápí něco horšího

Publikováno 14. 6. 2017
Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 8
Zdroj: nova.cz

Dvě Veroniky, dva rozdílné osudy. Jak dopadl vztah Veroniky a Tondy? Došlo po žádosti o ruku i na svatbu, nebo následovalo něco jiného? Co vše se změnilo po neuvěřitelných pěti letech od Výměny?

Přehrát poslední díl

Dvaatřicetiletá Veronika ze Zbuchu u Plzně šla do Výměny manželek s tím, že se chtěla hlavně zrelaxovat a odpočinout. V domácím prostředí totiž byla situace opravdu neúnosná. S přítelem komunikovali pouze přes sms nebo sociální sítě a Veronika byla rozhodnutá vztah s Tondou po 10 letech ukončit. Ten ji ale po 10 dnech Výměny před kamerou požádal o ruku... „Absolutně jsem nepočítala s tím, že mě požádá o ruku. Já mu chtěla říct ne, ale jak mě tam všichni ukecávali, tak jsem polevila,“ sdělila nám Veronika.

Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 1
Zdroj: nova.cz

A žili spolu šťastně až….
Happy end, ve který všichni (tedy hlavně Tonda) doufali, se ale nekonal. Na svatbu nakonec nedošlo. Ve chvíli, kdy Veronika chtěla sepsat předmanželskou smlouvu, partner couvnul. K tomu se ještě přidalo pár nevěr, a tak si Tonda místo svatby musel sbalit kufry a vrátit se na Slovensko, odkud pochází.

 
Pět let od natáčení spolu Veronika a Tonda vychází celkem dobře a bez problémů probíhá i komunikace. Tonda rodinu často navštěvuje hlavně kvůli dětem, které u něho na Slovensku často tráví prázdniny. "Tonda byl vždy otec na jedničku, ale jako partner bohužel selhal," povzdechla si Veronika.

Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 2
Zdroj: nova.cz


Veronika si našla čas sama na sebe, začala cvičit a zhubla 15 kilo, což se odrazilo hlavně na její psychice. Také často realizuje své nápady a doma vyrábí nejrůznější dekorace. V jejím životě se čerstvě objevil i nový muž a vše vypadá růžově.

 

Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 2

Bohužel Veroniku v poslední době trápí velké zdravotní problémy. Prodělala zápal plic a také ji trápily časté virózy, kvůli kterým už jednou přišla o práci a aktuálně nemůže chodit do nového zaměstnání. Sama ale doufá, že se vše zlepší a brzy se do práce opět vrátí.


A jestli je Veronika v kontaktu s druhou rodinou? Na to jsme se také ptali. “Po natáčení jsme se s Květou i Veronikou docela dost vídaly a jejich dcera Barča u nás i jednou spala. Aktuálně už ale v kontaktu nejsme. Ne že bych je nechtěla vidět, ale každá máme svůj život a nechci řešit problémy druhých a nechci se nikomu nabourávat do života.“


Výmena manželek, Veronika Peteříková, Veronika Hájková - 1


Veronika dnes konečně žije svůj život a podobná životní dilemata hodila za hlavu. Je spokojená a žije u Plzně společně s dětmi. 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZPOVĚĎ Karla Kašáka: Z těžkého života v dětském domově před televizní obrazovky!

Natáčení Účastníků zájezdu se proměnilo v hotové peklo! Dnes vyšlo najevo, co se tehdy stalo

nova.cz/facebook Nova.cz