VIDEO Z NOVÉ Výměny manželek: Co dělají v náhradní rodině s použitým toaletním papírem? Gábina to neustojí!

Aktualizováno 8.1. 2018 17:14
Zdroj: TV Nova

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek bude již od začátku pořádně napjatá atmosféra. Co jednu z vyměněných žen naprosto vyvede z míry?

Přehrát poslední díl

Reality show Výměna manželek se vrací na televizní obrazovky. V prvním epizodě diváci uvidí rodinu z Bukovan, kterou tvoří Gabriela (42), Vojta (42), dcera Jenny (11) a syn Vojta (7). Na druhé straně se seznámí s Helenou (44), Radkem (39) a syny Honzou (6) a Radkem (9), kteří žijí v Hnojnici.

 

Výměna manželek - 10.1.2018 - 13
Zdroj: TV Nova

Rodinu z Bukovan do Výměny manželek přihlásil manžel Vojta. Gabriela má strach, jak náhradní rodina přijme to, že je Romka. Na druhou stranu se těší, protože tvrdí, že manžel a děti ji berou jen jako služku a ona chce zažít změnu. Už první den v nové domácnosti zažije šok. Naprosto ji zaskočí informace, že členové náhradní rodiny nehází toaletní papír do záchodové mísy, ale do koše, který je až v kuchyni. Po celou dobu výměny se s tím nedokáže vyrovnat a tento problém bude tématem častých hádek. 

113

GALERIE: Výměna manželek - 10.1.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 10.1.2018 - 1

Hodnocení:

Jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené? A dokáže se Gabriela přizpůsobit rodině, která žije jen sama pro sebe a naprosto se podřizuje dětem?

Premiérový díl pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 10. ledna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co vás čeká v premiérových dílech Výměny manželek? Život s novým partnerem si zkusí i populární česká celebrita!

PEDOFILIE A KRIMINÁLKA: Těhotenství mladičké Ivy z Výměny má do idyly daleko. Řeší závažné problémy

PJ