Aktualizováno 2.3. 2017 15:27

GALERIE: TO JE ZMĚNA! Andreu byste dnes nepoznali. Po Výměně prokoukla a udělala důležitý životní krok

Zdroj: TV Nova

Jak dnes žije Andrea z Výměny manželek, o které všichni říkali, že je líná a měla by se sebou začít něco dělat? Během osmi očí řekla, že se změní. Dodržela, co slíbila?

Andree se dle jejích slov po Výměně změnil život. Došlo jí, že se nechovala úplně nejlépe, přestala trávit tolik času na počítači, přenechala některé rodinné záležitosti Jaroslavovi a je nyní celkově spokojenější se sebou a svým životem. „Kdybych do té Výměny manželek nešla, tak si vlastně neuvědomím, co mám tady doma.“ hodnotí Výměnu.

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova

Druhé straně by chtěla poděkovat za to, že jim ukázala, jak špatně se chovala. „Děkuju jim, přeju jim, aby se jim splnilo všechno, co chtějí, nic proti nim nemám, spíš naopak. Chci poděkovat hlavně jemu, že mi otevřel oči,“ řekla Andrea dojatě. Kdyby jen věděla, co o ní říká druhá rodina...

Andrea Kvaiserova dnes - 2
Zdroj: TV Nova

Andrea si dokonce našla novou práci! Bude dělat ve strojírnách v Oslavanech. Podle fotografií i rozhovoru to vypadá, že také trochu přibrala a celkově vypadá zdravěji. Podívejte se na její proměnu v galerii!

16

GALERIE: Andrea z Výměny manželek DNES

Zdroj: facebook

Andrea Kvaiserova dnes - 5

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Je mi jí líto, bojím se o ni! Náhradní snacha Paulína odkrývá pravdu o životě babičky Marty

TEMNÁ MINULOST ANDREY A DRSNÝ VZKAZ: Jardo, vypakuj ji z baráku...

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.