Aktualizováno 29.3. 2017 13:01

ŠOK VE VÝMĚNĚ: Zjistí, že je mu manželka nevěrná. Jeho reakce vás naprosto dostane!

Zdroj: TV Nova

V tomto díle uvidíme, jak si Petra poradí v rozvrácené rodině se dvěma malými dětmi a jestli si Marie uvědomí v náhradní rodině, zda chce setrvat v nefungujícím manželství.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Litvínova, kterou tvoří Petra (32), Honza (29) a jejich dcera Justýna (5). Na druhé straně se seznámíme s Marií (21), manželem Tomášem (28), dcerou Eliškou (4) a synem Šimonem (2), kteří žijí v Prachaticích. A právě tato rodina prožívá naprostý krach svého vztahu.

114

GALERIE: Výměna manželek 29. 3. 2017

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek 29. 3. 2017 - 1

Hodnocení:

Tomáš a Marie jsou spolu už od jejích 14 let, a aby se mohli vzít, musel jim dát souhlas dokonce soud. V tuto chvíli manželé přiznávají, že šance na záchranu vztahu jsou opravdu malé. Oba dva si na sociálních sítích píšou s jinými lidmi a nedá se říct, že by to byli pouze přátelé. Nečekané překvapení ale čeká na Tomáše. Jeho náhradní manželka Petra po něm chce, aby jí na sociálních sítích ukázal svou ženu. Když ale rozklikne její profil, zjistí, že na zdi má fotografie s jiným mužem a u nich je dokonce uvedeno, že jsou ve vztahu. Petra se navíc začíná od sousedů dozvídat, že se Marie ráda stýká s různými muži. Na základě toho začne vyvádět a začne mít strach, že Marie svede jejího manžela Honzu. Jak tato psychicky náročná Výměna manželek dopadne?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠPÍNA, ZANEDBANÁ PÉČE A NEDOSTATEK SOUKROMÍ: Marie na Výměnu nevzpomíná v dobrém. Co ji štvalo nejvíce?

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Otec Aleš zatočil se závislostí na počítači. Neuvěříte, jak to udělal

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.