VIDEO: Pavlína po Výměně září štěstím! Jak vyřešila manželskou krizi?

Aktualizováno 8.2. 2018 12:29
Zdroj: TV Nova

Pavlína s Andřejem na konci natáčení Výměny nevypadali příliš šťastně a vypadalo to, že se také rozejdou. Jak jsou na tom dnes? Pavlína přímo září štěstím!

Přehrát poslední díl

Výměny manželek se zúčastnila manželka a maminka Pavlína (45), která žije společně se svým manželem Andřejem (45) a dcerami Anetou (16) a Laurou (10) v nově postaveném rodinném domě v obci Hrčava. Na druhé straně se diváci seznámili s brněnskou rodinou, kterou tvoří Dáša (43), její přítel Lukáš (33) a dcera Míša (3).

Výměna manželek - 7.2.2018 - 14
Zdroj: TV Nova


Pavlína hned na začátku dílu prozradila, že se na desetidenní pobyt v cizí rodině těší, neboť ji zajímalo, jak si bez ní doma dokážou manžel a dcery poradit. Zároveň byla ze svého manželství nešťastná. S Andřejem procházeli velkou krizí. Andřej totiž trávil spoustu času v práci, a tak mu nezbýval téměř žádný volný čas, který by mohl věnovat své rodině. Pavlína doufala, že se to po Výměně změní.

Výměna manželek - 7.2.2018 - 20
Zdroj: TV Nova


Pavlína sama v rozhovoru přiznala, že k žádným změnám po natáčení v rodině nedošlo. Přesto oba manželé úplně zářili! Co stojí za jejich znovuzrozenou láskou? To prozradili ve videu!

111

GALERIE: Výměna manželek 7.2.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7.2.2018 - 1

Hodnocení:

Pořad Výměna manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově! 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PJ