ŽENA S TAJEMSTVÍM. Rázná Jitka z Výměny manželek prozradila, co se nikdy nesmí dětem říct

Publikováno 10. 10. 2017
Zdroj: Nova.cz

Středeční premiérová Výměna manželek bude plná překvapivých situací. Šárka se bude muset kromě jiného postarat o desítky sarančat a Jitka bude v šoku z toho, jak neobvykle otevřený vztah má náhradní rodina...

Přehrát poslední díl

Ve středeční Výměně manželek se představí rodina z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se ukáže Šárka (33) s Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

Obě rodiny, které se do Výměny manželek přihlásily, mají harmonický vztah. Do reality show tak šly hlavně kvůli tomu, aby si zkusily něco nového.

118

GALERIE: Výměna manželek – 11. 10. 2017

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek – 11. 10. 2017 - 1

Hodnocení:

 

Šárka s Pavlem mají s dětmi daleko přátelštější vztah než Jitka s Oldřichem. Jitce ale vadí, že v náhradní rodině jsou k dětem až moc otevření. Problém měla především s tím, když Pavel přede všemi mluvil o své manželce. „Mamka byla perfektní," svěřil se. Na to ihned reagovala dcera Natálka. „Až moc ale, viď? Nosila velký výstřihy," zavzpomínala. 

 

Jitka byla z této informace v šoku. „Tohle bych nikdy před svými dětmi neřekla, že jsem nosila sukně, že jsem dělala támhleto a támhleto," prozradila. „Tohle bych v životě neudělala a neudělám," řekla rázně. „Neřekneme prostě pravdu," dodala. 
 

Co dalšího by Jitka dětem neřekla? Podívejte se na video!

Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 11. 10. od 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz