Publikováno 14. 9. 2017

Přiznání Moniky z Výměny: Prozradila, k jaké zásadní změně u nich dojde

Zdroj: Nova.cz

Ve středeční premiérové Výměně manželek sledovali diváci TV Nova napjaté vztahy mezi Vaškem a Monikou. Ta nyní prozradila, jak se jim po natáčení žije.

Přehrát poslední díl

Pro Moniku byla Výměna manželek obrovská zkušenost. Během deseti dní si toho prožila opravdu hodně, o hádky a spory nebyla nouze. Jak sama přiznala, podobným vztahem, kdy muž řve na ženu, si v minulosti prošla, a tak si svého partnera velmi váží.

Jejich vztah je prý stejně silný jako před Výměnou. "Je to perfektní. Pořád nám ta láska kvete, jsme stejně švihlí, jak jsme byli před tím," směje se. "Je to pořád stejně hezký," svěřila se.

Partner jí dokonce během osmi očí požádal o ruku a šťastná Monika souhlasila."Svatbu plánujeme příští rok, začátkem července," řekla a upřesnila, že by ji rádi měli nějakou sobotu. "Kluci neměli nic proti," prozradila s tím, že její mladší syn se prý už hned po seznámení ptal na to, kdy bude svatba.

Co dalšího Monika prozradila? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

14.9. | 18:56 blankalaubova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Marie cižkova vy tu moniku znáte ono hlídat tak nevichovane děti a ještě do toho vařit uklízet to jde stěží dohromady by by ste to zvládla povhybuju
14.9. | 14:37 marie-cizkova
0
Náhlasit nevhodný komentář
děti nemakačenka ,ty by mohli příteli pomoci na domě a ne sedět pořád u pc.CHlap se dře a vona bordelářka ani uvařit neumí,jen pálit 1za 2.ON SI JÍ VEZME