TA VZPOMÍNKA BOLÍ: Na těhotnou Denisu z Výměny manželek zaútočil muž s nožem!

Aktualizováno 5.3. 2018 15:22
Zdroj: TV Nova

Denisa se svěřila s otřesným zážitkem z doby, kdy si přivydělávala jako krupiérka. Byla tehdy těhotná a přepadení s nožem na ní zanechalo hluboké následky...

Přehrát poslední díl

V dalším díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně se představí Denisa (28), Lukáš (34) a syn Sebastian (4), kteří žijí v Ostravě. Velké spory v rodině má zejména rodina z Vyškova. Lucie si stěžuje, že manžel je despotický a má na ni přehnané nároky. Obviňuje ji z lenosti a přehnaně žárlí, nesmí chodit s velkými výstřihy a nosit nic vyzývavého.

Výměna manželek - 7. 3. 2018 - 8
Zdroj: TV Nova

Druhou rodinu přihlásil do Výměny manželek Denisin přítel Lukáš. Je to poslední zkouška před plánovanou svatbou. Denisa bude v náhradní rodině s diktátorským manželem neustále bojovat, a dokonce se diváci dozvědí, co ji v minulosti psychicky poznamenalo. Když byla ve třetím měsíci těhotenství, chtěla si přivydělat peníze, aby měla na kočárek, a rozhodla se dělat krupiérku. Během služby ji přepadl muž s nožem, což v ní  zanechalo hluboké následky.

Výměna manželek - 7. 3. 2018 - 5
Zdroj: TV Nova

Jak si poradí citlivá Denisa v domácnosti se starším despotickým manželem Mirkem a dokáže si Lucie s pohodovým náhradním manželem uvědomit, co od života chce?

111

Výměna manželek - 7.3.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7. 3. 2018 - 1

Hodnocení:

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 7. března 2018 ve 20:20 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

PJ