VIDEO: Pavlína ve Výměně zažívala peklo! Po jaké zkušenosti uvažovala, že půjde na hotel?

Aktualizováno 8.2. 2018 15:35
Zdroj: TV Nova

Pavlína na účast ve Výměně manželek nevzpomíná zrovna v dobrém, vyzdvihla však pár pozitivních momentů, které ji při natáčení potkaly. Bez koho by pobyt v náhradní rodině nevydržela?

Přehrát poslední díl

Nové epizody Výměny manželek se zúčastnila Pavlína (45), která žije společně se svým manželem Andřejem (45) a dcerami Anetou (16) a Laurou (10) ve velkém rodinném domě v obci Hrčava. Na druhé straně se diváci seznámili s Dášou (43), která sdílí pronajatý byt 2+kk v Brně se svým přítelem Lukášem (33) a dcerou Míšou (3). Dáša má rovněž z předchozího vztahu dospělou dceru Kateřinu. Ta však s matkou nežije.

V Hrčavě po dobu deseti dnů Výměny panovala příjemná nálada, neboť si Dáša se svou náhradní rodinou skvěle rozuměla. V brněnské domácnosti byla atmosféra o poznání horší. Pavlína se od Dášiny dcery Kateřiny dozvědala o hrůzných skutečnostech, jež se pojí k Lukášově minulosti. Ten měl několikrát pod vlivem alkoholu Dášu terorizovat, přičemž jí jednou údajně zničil celý byt a polil auto barvou.

Výměna manželek - 7.2.2018 II - 1
Zdroj: TV Nova

Pavlína byla ze zjištění v šoku a do konce natáčení měla z Lukáše strach. V jednu chvíli dokonce přemýšlela o odchodu na hotel! Kdo jí byl během natáčení největší oporou? Je Pavlína v kontaktu s druhou rodinou? Nejen to prozradila ve videu!

110

Výměna manželek - 7.2.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7.2.2018 II - 1

Hodnocení:


Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ