Nešťastná Jitka z Výměny manželek: Její rodina zažívá peklo! Už ani nebere telefony

Publikováno 11. 10. 2017
Výměna manželek_11.10. - 9
Zdroj: Nova.cz

Středeční premiérová Výměna manželek byla plná nečekaných situací a pro obě rodiny to byla velká zkouška. Jitka se navíc nyní přiznala, že nyní zažívá hrozné období.

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se ukázali Šárka (33) s Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

Obě rodiny se do Výměny přihlásily kvůli tomu, že toužily po změně a chtěly si zkusit něco nového. Šárka se dostala do rodiny, kde se kromě dětí musela postarat i o několik desítek plazů. Jitka si zase vyzkoušela žít v rodině, kde jsou děti rovnocennými partnery.

 

Nyní však rodina Jitky zažívá peklo. "Vůbec mi není příjemný ten zájem, který se teď okolo toho vyskytl," svěřila se. "Poslední týden si připadám, jako by na mě všichni koukali. Ptají se, proč jsem ve Výměně," přiznala.

 

Nepříjemné chvíle prý zažívají i děti. "Děti s tím mají ve škole problémy, ostatní jsou na ně oškliví. Ve škole prostě nic moc. Ptají se na různé věci, proč máme doma tolik zvířat. Lidé se na vás nějak dívaj, závidí vám i to, co vy nemáte a dělají z vás člověka jen podle toho, že někde něco viděli," vysvětlila.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


 

Nova.cz