Aktualizováno 5.10. 2017 17:27

VELKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: ´Bojujeme!´ svěřila se nešťastná Eva z Výměny manželek

Výměna manželek - Nevěra, agrese a škrcení páskem - 3
Zdroj: TV Nova

Rodina Evy ze středeční premiérové Výměny manželek se po natáčení svěřila se smutnou zprávou: bojují se zdravotními problémy...

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Luk nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně se ukázala Eva (27), Kuba (27) a dcera Kristýna (7), kteří žijí v Ostravě.

 

Jakub si s náhradní manželkou Petrou hned od první chvíle nerozuměl a často se hádali. Kvůli vyhroceným konfliktům se Petra ke konci Výměny dokonce odstěhovala do hotelu. „Můj přítel nesnáší, když mu někdo sprostě nadává,“ vysvětlila Eva po telefonu s tím, že Jakub prý sám přemýšlel o tom, že Výměnu ukončí.

114

GALERIE: Výměna manželek – 4. 10. 2017

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek – 4. 10. 2017 - 1

Hodnocení:

 

Eva Jakuba obdivuje a váží si ho, že to s malou Kristýnkou tak dobře zvládl. „Přítel říkal, že to pro něj bylo těžké,“ prozradila Eva. Dcerka na tom v současné době není zdravotně nejlépe. „Kristýnka se moc dobře nemá, máme velké zdravotní problémy. Byla v nemocnici, je po operaci, takže bojujeme,“ svěřila se Eva. „Špatně mluví a má ochrnutou pusinkou,“ dodala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.