Mladičká Iva, sprostá Petra nebo milovnice hadů Jana: Kdo ve Výměně způsobil největší rozruch? HLASUJTE

Publikováno 11. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Které rodiny v minulém roce ve Výměně manželek způsobily největší rozruch? Příběh Ivy a Mariána, sprostá Petra nebo Jana, milovnice hadů, nadzvedli diváky ze židle! V reportáži se dozvíte více.

Přehrát poslední díl

Jednu z nejvýraznějších rodin, která se v roce 2017 objevila ve Výměně manželek, tvořila sedmnáctiletá Iva a její pětačtyřicetiletý manžel Marián. Spolu vychovávali roční dceru Dominiku. Kvůli značnému věkovému rozdílu, který mezi sebou manželé měli, musel Marián čelit obvivění z pedofilie.

Výměna manželek - 6. 9. 2017 - 18
Zdroj: TV Nova

Ze židle dokázala diváky zvednout také Petra. Ta se téměř hned po příjezdu do své nové domácnosti dostala do křížku se svým náhradním manželem Kubou. Desetidenní pobyt tak byl doslova napěchován hádkami, konflikty a sprostými nadávkami! Konflikty pokračovaly i po Výměně? Podívejte se ZDE.

Výměna manželek – 4. 10. 2017 - 1
Zdroj: TV Nova

Snad největší rozruch však měla na svědomí Jana, která si s sebou do náhradní domácnosti přivezla hada. Značné pozdvižení pak způsobila během rozhovoru mezi osmi očima, na který se musela posilnit prášky, které zapila alkoholem. Rázem byla nesmrtelná hláška „Mačkáš mi hada, debile!“ na světě. A po Výměně dokonce došlo na trestní oznámení! Čtěte ZDE.

Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 24
Zdroj: TV Nova

Na sestřih těch nejpropíranějších momentů se podívejte v reportáži!

Anketa

Která z vyměněných manželek podle vás způsobila největší rozruch?

Hlasovalo 342 lidí.

Premiérové epizody pořadu Výměna manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ