Nadia má na druhou rodinu z Výměny jasný názor: Michal se rád nechává obskakovat! Co si myslí o Anetě?

Aktualizováno 1.3. 2018 17:49
Výměna manželek - život po
Zdroj: TV Nova

Sedmatřicetiletá Ukrajinka Nadia si na druhou rodinu vytvořila jasný názor. Z jejích slov by Aneta s Michalem nadšení určitě nebyli!

Přehrát poslední díl

Další epizoda Výměny manželek představila divákům skromné bydlení brněnské rodiny, kterou tvoří Nadia (37), Michal (32), Michalka (6) a Fylyp (10). Na druhé straně se divákům představila Aneta (31), která žije společně se svým partnerem Michalem (40) a dcerou Anetkou (4) v pronajatém bytě v Praze.

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 9
Zdroj: TV Nova


Dominantní Nadia se do pořadu přihlásila, protože doufala, že potom, co pozná, jak funguje jiná domácnost, se její vztah k rodině alespoň trochu změní. Jak ale přiznává s odstupem času, který od natáčení uplynul, život její rodiny žádnou razantnější změnou neprošel. „U nás je všechno při starém, nic se nezměnilo,“ zhodnotila situaci.

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 5
Zdroj: TV Nova


Při natáčení si Nadia tak úplně nepadla do oka se svým náhradním manželem Michalem. Jak na něj vzpomíná? „Michal je prostě dospělý chlap a ví, co od života chce, a jemu se právě hodně líbí, když ho taková mladá holka, jako je Aneta, obskakuje,“ tvrdí Nadia. „Aneta si to právě vůbec neuvědomuje a myslí si, že je strašná hvězda a že všechno musí být podle ní. Ale nic podle ní není, protože on prostě nedopustí, aby někdo byl nad ním,“ dodala ještě.

Výměna manželek - 28. 2. 2018 - 4
Zdroj: TV Nova

„Já jsem strašně ráda, že mám takového manžela a děti a svůj domeček. Radši bydlet v malém, než bydlet v pronájmu, kde bych platila šílené peníze,“ řekla Nadia na závěr.

113

GALERIE: Výměna manželek 28.2.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 13

Hodnocení:

Reality show Výměna manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:


 

PJ