Michal není pedofil! Aneta prozradila původ zvláštních spekulací týkajících se jejího partnera

Publikováno 1. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Kde se vzalo podivné obviňování z pedofilie? Aneta prozradila, jak to bylo ve skutečnosti! Co všechno si její bývalý partner dovolil?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek mohli diváci sledovat brněnskou rodinu, kterou tvoří Nadia (37), Michal (32) a děti Michalka (6) a Fylyp (10). Na druhé straně se představila Aneta (31) se svým manželek Michalem (40) a dcerou Anetkou (4).

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 13
Zdroj: TV Nova

Zatímco v brněnské domácnosti si rodina desetidenní pobyt se svou náhradní maminkou a manželkou Anetou užívala, v Praze se Michal s Nadinou přítomností nemohl vyrovnat. Pohodlná Ukrajinka se netajila tím, že účast v pořadu brala jako dovolenou, a proto se ve své náhradní domácnosti moc neangažovala.

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 1
Zdroj: TV Nova

Michal a Aneta mezi sebou mají nádherný vztah, na kterém by nezměnili vůbec nic. Přesto si díky Výměně manželek uvědomili jednu zásadní věc. „Když se Aneta vrátila, tak jsme si řekli, co chceme, co nechceme, kam by ten náš vztah neměl nikdy dospět,“ prozradil Michal.

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 10
Zdroj: TV Nova

Aneta se hned v úvodu epizody svěřila s dost zvláštním důvodem jejich účasti v pořadu. „Potřebujeme dokázat Adélčinému tatínkovi, že Michal není pedofil, že na ni nesahá a že je to úplně normální chlap,“ šokovala Aneta. Odkud podivné obvinění vzešlo? To se dozvíte ve videu!

113

GALERIE: Výměna manželek 28.2.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 28.2.2018 II - 13

Hodnocení:


 

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ