Aktualizováno 6.9. 2017 21:37

Manžel z Výměny obviněný z pedofilie to nemá snadné: Došlo dokonce na trestní oznámení!

Zdroj: TV Nova

Ve středeční Výměně manželek jste viděli mladičkou Ivu (17) a jejího o dost staršího manžela Mariana (45). A právě toho náhradní manželka označila za pedofila, Marian se nyní snaží vše objasnit...

Marian byl hodně překvapený, když ho jeho náhradní manželka označila za pedofila. "Vůbec nevím, kde vzala nějaké důkazy. S manželkou jsme měli problém, on jí psal nějaký člověk na facebook, že jsem pedofil, že to o mě někde slyšel. My jsme ho šli udat na kriminálku," prozradil.

Náhradní manželce se s nepříjemnou záležitostí svěřil. "Mně přišel papír, když zrovna probíhala Výměna manželek a Soňa se mě ptala, co to mám, tak jsem jí to řekl, protože se mě zdála skvělá," popsal situaci. "Já s ní neměl problémy, až potom na konci, se to vyhrotilo. Nakonec otočila, byla úplně jiná," vyjádřil se.

Z negativních reakcí není vůbec nadšený, ale na druhou stranu chápe, jak to ostatní lidé vnímají. "Je divný, že čtyřicetiletý chlap žije se sedmnáctiletou holkou. Takže si myslím, že lidé mají částečně pravdu," řekl s tím, že by byl rád, kdyby to ale nepodávali tak hroznými způsoby. "Když nás člověk nezná, tak nás nemůže soudit," dodal.

Jak to s Ivou vidí dál? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.9. | 22:06 renata-hrdlickova
12
Další ukázka toho, jak fungují naše sociální služby. Místo toho, aby sociálka ...
6.9. | 22:00 cikan27
-5
Stejně je to úchyl a pedofil! Divím se že stát proti tomu nic neudělal, když ...
22.12. | 08:04 vera-zevelova
0
Náhlasit nevhodný komentář
fajn at zacne kazdy u sebe pan gott ma o tricet let mladsi zenu a je snim neco v neporadku???
9.9. | 23:04 lillyannenelly
3
Náhlasit nevhodný komentář
A pro ty kdo užívají slovo pedofil, by si měli raději nastudovat co to slovo znamena než ho začnou používat ;-) ona rodina z Chomutova byla taky pěkně vymazlená,včem tam žily bylo taky něco, špína, hnus.pani 28 let a ma 10let starou holku...takze ji bylo 17??? Ať si raději zamete předvlastním prahem
9.9. | 22:59 lillyannenelly
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdo neni perfektní a to že je někdo jednoduší neznamená, že se po něm může každý druhý vozit! Holčička je krasna, roztomilá a mamince přeju ať více dospěje a z holčičky vyroste fajn holka, která nezažije děcák jako ona...hodně síly v tomto krutém světě!
9.9. | 22:59 lillyannenelly
0
Náhlasit nevhodný komentář
té slečně je 17let, čím v dětském domově musela projít a vychovává dítě...neodložila ho do ústavu, nebere drogy apod., tak o co Vám jde???
7.9. | 13:09 majkamorava
1
Náhlasit nevhodný komentář
Když jsem chodila do školy a to už je pěkná řádka let, tak o rok starší holka, to ji bylo 15 let také čekala dítě.Pak si toho pána vzala a měli spolu ještě tři děti. Nebyl kolem nich takový poprask jak u téhle holky.Zdena byla však dost pracovitá a pořádná.
7.9. | 09:57 perla99
4
Náhlasit nevhodný komentář
Byla jsem zvědavá, tak jsem to zkoukla, a nepřipadalo mi to až tak hrozné, jak se píše. Jistě, metody té dívčiny byly nestandardní, ale takových matek je spousta. Navíc ta druhá rodina taky nic moc. A proč by měl být označován za pedofila......Gott, Šíp, Janda, Horáček, Nedvěd...též pedofilové?
6.9. | 22:06 renata-hrdlickova
12
Náhlasit nevhodný komentář
Další ukázka toho, jak fungují naše sociální služby. Místo toho, aby sociálka dohlížela a pomohla té pubertální mamince ve výchově, tak nečiní nic a Dominika s velkou pravděpodobností bude mít stejně zku... Život, jako ho měli její rodiče, protože ani jeden neví, jak má vypadat funkční rodina.
6.9. | 22:00 cikan27
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Stejně je to úchyl a pedofil! Divím se že stát proti tomu nic neudělal, když byla ještě neplnoletá, podle mně začíná nová éra pedofilu a můžu říct, že se jím i v ČR docela daří. A co je paradox? Že se diví a nejsou důkazy. :-D