PEDOFILIE A KRIMINÁLKA: Těhotenství mladičké Ivy z Výměny má do idyly daleko. Řeší závažné problémy

Publikováno 20. 12. 2017
Výměna manželek_Iva
Zdroj: Nova.cz

Příběh nezletilé Ivy a jejího staršího manžela Mariána (45) z Výměny manželek, kteří společně vychovávají dítě, šokoval řadu diváků. Mnozí Mariána kvůli velkému věkovému rozdílu začali urážet, někteří ho dokonce nazvali pedofilem. Zamilovaný pár nedávno přišel s šokující zprávou, že je Iva podruhé těhotná. Nyní je svírá obří strach o dítě...

Přehrát poslední díl

Marián byl už během natáčení hodně zaskočený, když ho jeho náhradní manželka označila za pedofila. "Vůbec nevím, kde vzala nějaké důkazy. S manželkou jsme měli problém, on jí psal nějaký člověk na Facebook, že jsem pedofil, že to o mě někde slyšel. My jsme ho šli udat na kriminálku," prozradil.

 

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 9
Zdroj: TV Nova Marián se svou manželkou Ivou


Náhradní manželka však nebyla jediná, kdo ho takto nazval. "Lidé mě urážejí, že jsem pedofil. Je to hrozně nepříjemné. Musíme snášet časté útoky od lidí. Manželka je z toho na prášky, přitom je podruhé těhotná a dostává se tak do stresové zátěže,“ svěřil se Marián webu extra.cz.

 

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 5
Zdroj: TV Nova Marián se svou manželkou Ivou


„Lidé mi nadávají hlavně na Facebooku. Ty osobní narážky už ustaly. To bylo jen ze začátku, když jsme šli třeba s manželkou na nákup. Teď se bojím, aby mimino bylo zdravé, Iva potřebuje klid,“ vyjádřil své obavy.


„Na kontroly k nám pravidelně chodí paní ze sociálky, kdybych byl pedofil, tak určitě úřady zasáhnou. Těším se, až bude Iva plnoletá, což bude za chvíli,“ dodal.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv