Aktualizováno 10.8. 2017 14:17

Lucie z Výměny manželek čelí obviněním a útokům na sociální síti. Lidé ji obviňují z podvodu

Výměna manželek: Deset dní na chatě plné mastnoty a prachu! - 1
Zdroj: TV Nova

V televizi byla za extravagantní sympaťačku, teď se na ni valí lavina útoků. Lucie z Výměny manželek údajně podvedla celou řadu lidí, kteří si chtěli nakoupit za pomoci sociální sítě. Je to pravda?

Skupina Svatební bazárek....pssssst se stala svědkem údajného podvodu Lucie z reality show Výměna manželek. Početná skupina „poškozených“ žen spojila své síly a ohradila se proti údajné trestné činnosti bývalé účastnice Výměny manželek. Jedna z postižených, Petra H., se vyjádřila na svých facebookových stránkách velice jasně:

PROSÍM O SDÍLENÍ
UPOZORNĚNÍ na tuto osobu! Prosím sdílejte dál. Paní ******** v různých prodejních skupinkách okrádá lidi (nechá si zaslat platbu na účet ale prodávané zboží nepošle). Již je na ni podané trestní oznámení. Cílem tohoto sdílení je aby se o jejích praktikách dozvědělo její blízké okolí. PROSÍM SDÍLEJTE! Pokud je tu někdo, kdo této paní také naletěl a poslal předem platbu (jakoukoliv), na nic nečekejte a podejte trestní oznámení na PČR.

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova

Její příspěvek se dočkal téměř dvou tisíc sdílení a následně se začaly přidávat další údajně okradené ženy, které naletěly podvodnému prodeji. A tak se rozhodla početná skupina budoucích a bývalých nevěst oznámit celý případ na policii a v psaném rozhovoru se neváhaly svěřit i redaktorovi televize Nova.
Výměna manželek - 11
Zdroj: TV Nova

Ani jedna z obětí se nikdy osobně s Lucií nepotkala, komunikovaly výhradně přes Facebook. Proč však všechny oběti byly tak důvěřivé? Vzhledem k anonymitě sociálních sítí by se dalo mluvit o naivitě.Peníze předem nikdy nezasílám, ale spěchala jsem na to kvůli svatbě, tak jsem paní věřila, svěřila se jedna z obětí Petra H. A další oběti se přidávaly: Nabídla poštovné zdarma pokud budu platit předem, tak jsem to riskla a nevyplatilo se,“ posteskla si Markéta z Hradce Králové. „Poté, co jsem odeslala peníze, si mě zablokovala na Facebooku, tudíž jsem ji nemohla kontaktovat,“ prozradila Markéta M.
19

GALERIE: Lucie z Výměny manželek čelí obviněním a útokům na sociální síti. Lidé ji obviňují z podvodu

Zdroj: facebook

Výměna manželek - 7

Hodnocení:


Následně se přihlásila jedna žena, která tvrdila, že dotyčnou zná osobně a že jí dluží peníze. „Chodila do herny, kde pracuji. Tam jsme se seznámili,“ začala vypovídat barmanka Monika. A jak to bylo s půjčkou? „Potřebovala si půjčit na automaty, hrála tam docela často! Peníze už mi nikdy nevrátila,“ vypověděla a obratem dodala: „Po dlouhé době přišla a chtěla si objednat, tak jsem ji vyhodila!“. A v jakých částkách by se mohla pohybovat celková škoda? Většinou se pohybuje okolo 1500 korun na jednu oběť a údajných poškozených je minimálně deset.
Výměna manželek
Zdroj: facebook

A jak se vyjádřila údajná pachatelka Lucie? Celou situaci okomentovala velice stroze po telefonu. Celé to je vykonstruované proti mé osobě. Nic jsem neukradla, s nikým jsem si nepsala. Lidé se toho chytli, protože mě znají z televize a hlavně mám hodně nepřátel, více to komentovat nechtěla. A zdá se, že případ nemůže být jasnější, avšak ani jedna z obětí nepomyslela na další úskalí, která skrývá sociální síť. Může se jednat o lavinovou reakci proti údajné podezřelé nebo o ukradení identity, která bývá na sociálních sítích největším problémem.
Výměna manželek: Deset dní na chatě plné mastnoty a prachu! - 2
Zdroj: TV Nova
 

Lucie byla účastnicí osmého dílu VIII. řady reality show Výměny manželek vysílaného v 19. listopadu 2016. Podívat se na něj můžete ZDE.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Život po Výměně: Lucii DNES nepoznáte! A Kristina je podle ní namyšlená pipina, co by zasloužila pár facek!

Nechutný nepořádek ve Výměně manželek: „Jsi špína a nevíš, co je čistota“

Maci Maci

Diskuze

11.8. | 12:30 kevinmustang
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jj, mám pocit, že jsme s manželkou měli tu čest s ní obchodovat, ale jelikož počítačům víc rozumím, peníze jsme z ní nakonec dostali, teda pokud je to ona, už je to delší dobu. Myslím, že taky dělá do starožitností. Musel bych se zeptat manželky, jak se přesně jmenovala. Ale takových podvodníčků je.