TEMNÉ VZPOMÍNKY. Jakub z Výměny manželek: Na diskotéce pobodal mladšího muže!

Publikováno 6. 10. 2017
Výměna manželek – 4. 10. 2017 - 9
Zdroj: TV Nova

Středeční premiérová Výměna manželek byla pořádně ostrá a o spory rozhodně nebyla nouze. Jakub nemohl vystát svou náhradní manželku Petru, a dokonce uvažoval o tom, že Výměnu ukončí. Nyní se však ukázalo, že to takový svatoušek není.

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Luk nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně se ukázala Eva (27), Kuba (27) a dcera Kristýna (7), kteří žijí v Ostravě.

 

Jakub si už od první chvíle nerozuměl s náhradní manželkou Petrou a téměř pořád se hádali. Kvůli vyhroceným konfliktům se Petra nakonec odstěhovala i do hotelu. 

 

Po natáčení Eva Jakuba obhajovala, jenže jak se nyní ukázalo, takový svatoušek to rozhodně není. Za sebou má totiž kriminální minulost. 

 

Když mu bylo osmnáct let, tak na diskotéce v Šenově pobodal o dva roky mladšího kluka. Údajně ho dvakrát bodl nožem do zad. Jakub vytáhl zbraň hned po té, co na něj podle Frýdecko-Místecký a Třinecký deník zaútočila skupinka mladých lidí. Údajně se jim nelíbilo, že Jakub napadal svou partnerku. Jakub ale tvrdí, že žádnou odpovědnost za zranění muže necítí. Nůž prý sice vytáhl, ale při rvačce ho nepoužil.
 

Jakub se však ze svých chyb poučil a nyní je z něj nový člověk. Naplno se věnuje rodině a žije klidný život. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz