Lukáš se po Výměně ostře pustil do Pavlíny: Prozradil, co si o ní skutečně myslí!

Aktualizováno 8.2. 2018 15:49
Zdroj: TV Nova

Lukáš z premiérové Výměny manželek na Pavlíně nenechal nit suchou. Co si o ní skutečně myslí? Není to nic hezkého! Ale jeden světlý okamžik spojený s Výměnou a Pavlínou přeci jen našel...

Přehrát poslední díl

Premiérová Výměna manželek představila Dášu (43), která žije společně se svým přítelem Lukášem (33) a dcerou Míšou (3) v bytě 2+kk v Brně. Na druhé straně diváci videli maminku a manželku Pavlínu (45). Ta žije se svým manželem Andřejem (45) a dcerami Anetou (16) a Laurou (10) v nově postaveném rodinném domě v obci Hrčava.

Zatímco v Hrčavě převládala během deseti dnů Výměny skvělá nálada, v Brně bylo dusno. Mezi Pavlínou a Lukášem došlo k několika konfliktům. Pavlína v jeden moment dokonce uvažovala o odchodu na hotel. Na ostrá slova pak došlo i během osmi očí, avšak největší překvapení přišlo v úplném závěru epizody. Dáša se totiž s Lukášem rozešla!

Výměna manželek - 7.2.2018 II - 9
Zdroj: TV Nova

Krátce po skončení natáčení se k sobě dvojice vrátila. Co si z pořadu odnesli? „Výměna mi přinesla určitě to, že vím, jakou mám doma skvělou ženskou oproti tomu, co jsem tady měl za lidskou kreaturu, která je absolutně nepoužitelná,“ řekl hned na úvod Lukáš, „Hrála si na skvělou maminku, což určitě není ani doma!“. Co dalšího prozradil a jak partneři vzpomínají na natáření? To se dozvíte ve videu!

110

Výměna manželek - 7.2.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7.2.2018 II - 1

Hodnocení:

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ