Aktualizováno 8.6. 2017 16:59

BEZ SERVÍTEK: Jaké to je mít tátu a tátu? Gay pár promluvil, co děti snášely

Zdroj: TV Nova

Je docela běžné, že po rozvodu soud svěří děti rodičům do střídavé péče. Není ale zas tak běžné, když tatínek pak místo nové přítelkyně představí dětem jiného chlapa. Co si o Jirkových dcerách myslí Marek? A co si holky myslí o něm?

Přehrát poslední díl

Jirka tvrdí, že obě jeho dcery Marka přijaly ihned jako kamaráda i přesto, že i on je přece vychovává. S dětmi prý vychází úplně skvěle. Mají dobré vztahy i s bývalou Jirkovou ženou a jejím současným partnerem. Tráví spolu svátky a pořádají oslavy holkám – snaží se chovat jako jedná velká rodina a být ve výchově zajedno.

 

Ani Markovi děti nevadily, ba naopak – byl rád, že přišel do rodiny, kde už děti jsou. Tvrdí, že tím, že je to vlastně deset let, tak holky už jsou tak nabité pozitivní energii a optimizmem z obou rodin, že samy s lehkostí odpálkují každého, kdo bude mít jakékoliv ubohé nebo směšné narážky. I když je to občas trochu obtěžuje, protože samy neshledaly dodnes žádnou odchylku od klasické péče matka-otec.

110

GALERIE: Výměna manželek – Gay pár druhá rodina nečekala

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Gay pár druhá rodina nečekala - 2

Hodnocení:


Marek je za takové uspořádání rád. „Kdyby se dítě trápilo, tak bych z toho měl špatný pocit, že jsem narušil něco, a že dítě to není schopné zvládnout. Ale opravdu ten start byl jednoduchý. Netrvalo to dlouho – už za pár dní, když jsem je vyzvedával ze školy nebo školky, tak jsme pak za ruce šli zpátky spolu. A tak to zůstává i dodneška. Jsme prostě rodina.“

 

Zaznamenal gay pár, že by jejich dcery trpěly posměšky ve škole? To zjistíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRAVDA O JIRKOVĚ SEXUÁLNÍ ORIENTACI: Proč si našel manželku, když věděl, že je gay?

Bezproblémová Výměna manželek s gayem? Jen zdání! Marek prozradil, čemu musel čelit!

Nova.cz

Diskuze

10.6. | 13:25 petr-apeltauer
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dost přeslazený a "načesaný"....
9.6. | 13:52 alan93
2
Náhlasit nevhodný komentář
Je fajn, že jim to klape. Jenom se musím smát, jak se ti dva vnímají: jinde skoro všechno špatně, u nich vše v ažúru a zalité sluncem. Nikde ani náznak pochybnosti. Napadá mě, jak by asi oni snesli kritiku. Pozitivní myšlení je hezká věc, ale trocha soudnosti by taky neškodila, chlapi ;)