VIDEO: Pavlína se svěřuje se slzami v očích. Neuvěříte, co její manžel udělal poté, co ji přivezl z porodnice!

Aktualizováno 5.2. 2018 17:56
Zdroj: TV Nova

Pavlína z premiérového dílu Výměny manželek se během natáčení se slzami v očích rozpovídala o chování svého manžela. Jak to spolu mají už 11 let?

Přehrát poslední díl

Premiérové Výměny manželek se zúčastní Dáša (43) se svým přítelem Lukášem (33) a dcerkou Míšou (3). Dáša má rovněž starší dceru Kateřinu (19) z předchozího vztahu, která však s rodinou na brněnském sídlišti nežije. Z obce Hrčava se do pořadu přihlásila Pavlína (45) s manželem Andřejem (45) a dcerami Anetou (16) a Laurou (10). Společně žijí v nově postaveném rodinném domě.

Výměna manželek - 7.2.2018
Zdroj: TV Nova

Hrčavickou rodinu do pořadu přihlásila nejmladší dcera Laura. Ta chtěla vyzkoušet, jak se bude rodině po dobu deseti dní dařit s novou maminkou a manželkou. Pavlína na nápad své dcery kývla, neboť ji zajímalo, jak si bez ní doma poradí. Manžel Andřej totiž tráví spoustu času v práci, výchova dcer a péče o domácnost tak závisí jen na Pavlíně. Tato skutečnost má zároveň na svědomí hlubokou manželskou krizi, kterou Pavlína s Andřejem prochází. O chování manžela a pocitu odcizení Pavlína promluvila během natáčení. Podívejte se na ukázku!

 

Dokáže se Pavlína přizpůsobit životu ve městě s pro ni pohodlým manželem za zády? Zvládne Dáša život v pohraničí ve velkém domě s partnerem workoholikem? Novou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 7. února 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ