Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Druhý díl Výměny manželek začal překvapivě. Hlavními aktéry realityshow byli totiž dva gayové, a tak se poprvé v historii nevyměnila maminka, ale tatínek.

Gayové ve Výměně manželek! Sledujte NEJ momenty 2. dílu!

Výměna: Rekapitulace 2. díl

Vložit video na:

aktualizováno 13.09.2013, 11:37 | 05.09.2013, 15:27 | Nova.cz

Druhý díl Výměny manželek začal překvapivě. Hlavními aktéry realityshow byli totiž dva gayové, a tak se poprvé v historii nevyměnila maminka, ale tatínek.

přehrát celou epizodu


Jak druhá rodina přijala vyměněného tatínka? A jak si mladý Petr poradil se třemi dětmi, z nichž jedno trpí Aspergerovým syndromem? 

Koukněte se na nejlepší momenty druhého dílu!

Koukněte na hlášky z manuálu:

Terezin manuál:

Valinka má hyperaktivitu s poruchou soustředění a Aspergerův syndrom. K Valince přistupuj v klidu, když se na ni rozčílíš, dostane záchvat vzteku a neuklidníš ji. Pokud po ní něco chceš, dávej jí povely postupně. Například umyj se. Učeš se. Napij se. Najednou to neříkej, rozčílí jí to.

Petrův manuál:

Na závěr malá rada, Petr nemá rád uklízení v jeho přítomnosti, tak by bylo fajn, kdyby si to vše zvládla, když je v práci. V jarních a letních dnech se bavím prácí na zahradě, sekání trávy je moje práce a tudíž tímto přechází na tebe. Trávník je třeba udržovat, a proto tě poprosím o sekání každé čtyři dny. Chtěl bych tě také požádat, zda byste s Petrem dali dohromady bazén, zkus ho prosím k tomu postavení bazénu dotlačit. Bude potřeba ho asi pořádně vydrhnout čistícími prostředky o což bych poprosil tebe. 

12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana 21:58 17.09.2013
Četla jsem zde názory a nesouhlasím s některými. Pokud vím, že mé dítě je "problémové", tak se mu musí matka věnovat a né sedět jen u PC.
Petr to zvládl perfektně a matce 3 dětí dokázal, že to jde když se chce.
Matka potřebuje i chvíli pro sebe, ale to se dá vše zařídit.
Na výměnu se nedívám, ale tuhle jsem si nenechala ujít a vážně tohoto dílu strávené u TV nelituji.
Držím palce kluci. ten domeček je supeer.
JANA 09:56 14.09.2013
Smekam přednima zvladli to na supr stoho by si mohla vzit i některa žena přiklad fandim jim
Sylva 20:00 10.09.2013
Také si myslím,že to byla úžasná výmněna.Plno maminek by si mohlo vzít příklad z Petra,že když někdo není líný tak se dá udržet čisto a pořádek.Nevím proč si někdo pořídí plno dětí a pak to nezvládá.Myslím prádlo,úklid,vaření a věnovat se dětem.
Marketa Nováková 18:29 09.09.2013
Užasná vymněna opravdu v pohodě tolerance prostě paráda tato se povedla a neuškodila pomohla ,,po mněsíci chlapci mněly svadbu ,,byla jsem s tím to dílem moc spokojená takhle to má vypadat ne o násilí chování neandrtálcu kolikrát zlost a mezy čtiřma očima násilí a víčitky to byla ostuda a selhání jejich ,,ale i takové jsou ,,Novomanželum mnoho štěstí spokojeních let v manželstvy at se podaří i to miminko adoptovat zaslouží si to..a druhému páru také mnoho štěstí spokojenosti :)
Lenka 22:25 08.09.2013
Ze začátku byl mladší Petr fajn, ale na závěr se asi demaskoval a byl vulgární, sprostý. Říct o někom do tv, že je špína, je síla. Nevím, jestli si uvědomil, jaký to může mít dopad na nejstarší dceru a její okolí, na manžela a jeho okolí.
Je šikovný, ale dost machroval - uznávám, že ve svým věku se musel cítit dobře, když zvládal domácnost i děti.
S tím dovozem auta ze servisu: beru to jako vytahování typu: podívejte, jaký máme my dva bouráky. A jaký bydlení.. Je fakt, že bydlení i auta mají hezký. Starší Petr se choval k Tereze od počátku přezíravě, spatra, machroval saunou apod.
Tereza by měla být pracovitější. Jako její plus vidím určitou pohodovost, pozitivní náhled na život, dobrou náladu.
Nechci Petrům křivdit, ale domnívám se, že se předváděli v lepším světle než jak se normálně chovají.
pozorovatelka 22:02 07.09.2013
Co na to říct? Gay byl odpočatej fyzicky a psychicky, tak se vytahoval. Ona byla pro něho špína a on se chlubil, že ráno vykouřil půl krabičky cigaret, to je teda k chlubení...jinak ona by se měla se závislostí léčit, přichází o hodně a s ní okolí.
Pusinová 21:44 07.09.2013
Myslím si, že jsem velmi tolerantní člověk, takže pochopím, že Terka volá manželovi a předem se omlouvá, že je doma binec :) Ovšem nepochopím, jak může být na facebooku závislá tak, že je zde od rána do večera (jak sama řekla). Při rozhovoru s Petrem už brzdila a řekla, že u PC prosedí jen noc. Tak to bude asik tak, že je připojena dnem i nocí. Kdyby byla bez dětí tak to pochopím, ale posadit k druhému počítači malou dceru a smát se tomu, že je hacker a Lucinku posadit před televizi ? Nevím, ale tento díl vyzněl tak, že jak tvrdila, že je doma služkou, tak to jistě není.
Na druhou stranu chlapci si dali za cíl ukázat, jak by byli skvělí tatínkové, tak dělali ze sebe lepší než jsou. Sama Tereza vytkla Petrovi, že má špinavé prádlo pohozené všude možně. Takže by i Tereza mohla nazvat Petříka špínou, ale tohle se televizi nehodilo, tak to přešli v poklidu.
Kája 18:14 07.09.2013
Plně souhlasím s Milanem.
Lilo 18:14 07.09.2013
Strašně mě fascinuje jak některým tento díl změnil názor na homosexuály. Mě ne. Já lidi nerozlišuju podle sexuální orientace, ale podle toho jak se chovají. Petr děti zvládl a choval se k nim velice pěkně. To je dobře. Každopádně je hodně velký rozdíl mít tři děti na 10 dní nebo se starat o ně den co den. Rutina a stereotyp neprospívá nikomu.
Karl von Bahnhof 16:21 07.09.2013
Všichni tu řešej kontrast mezi P. a T. Ale o tom to je, ona kdyby to byla skutečná reality show, tak se na to tolik lidí nedívá. Takže je třeba těm kontrastům trochu pomoct, podnítit konflikty. Proto tam zdůrazňují na jedné straně pečlivost a pracovitost a na druhé lajdáctví. O tom je koncept celého pořadu i jednotlivých dílů, výběr lidí a taky manipulace (k tomu výlevu na závěr P. přinutil štáb, to je jasný). Mně se spíš nelíbilo, že se do takového pořadu přihlásí matka ani ne dvouročního děcka a druhého děcka s Asperegerem, navíc jí to umožněj. Chápu, že chtěli ukázat, jací jsou homosexuální rodiče pašáci, ale tohle je hnus
1 2 3 4