Poslední díly zdarma zde

Gayové ve Výměně manželek! Sledujte NEJ momenty 2. dílu!

Druhý díl Výměny manželek začal překvapivě. Hlavními aktéry realityshow byli totiž dva gayové, a tak se poprvé v historii nevyměnila maminka, ale tatínek.

přehrát celou epizodu


Jak druhá rodina přijala vyměněného tatínka? A jak si mladý Petr poradil se třemi dětmi, z nichž jedno trpí Aspergerovým syndromem? 

Koukněte se na nejlepší momenty druhého dílu!

Koukněte na hlášky z manuálu:

Terezin manuál:

Valinka má hyperaktivitu s poruchou soustředění a Aspergerův syndrom. K Valince přistupuj v klidu, když se na ni rozčílíš, dostane záchvat vzteku a neuklidníš ji. Pokud po ní něco chceš, dávej jí povely postupně. Například umyj se. Učeš se. Napij se. Najednou to neříkej, rozčílí jí to.

Petrův manuál:

Na závěr malá rada, Petr nemá rád uklízení v jeho přítomnosti, tak by bylo fajn, kdyby si to vše zvládla, když je v práci. V jarních a letních dnech se bavím prácí na zahradě, sekání trávy je moje práce a tudíž tímto přechází na tebe. Trávník je třeba udržovat, a proto tě poprosím o sekání každé čtyři dny. Chtěl bych tě také požádat, zda byste s Petrem dali dohromady bazén, zkus ho prosím k tomu postavení bazénu dotlačit. Bude potřeba ho asi pořádně vydrhnout čistícími prostředky o což bych poprosil tebe. 

Sdílejte s přáteli:

Diskuze