KRÁSNÉ GESTO: Vojta z Výměny poradil druhému manželovi, co má změnit na svém vztahu. Všiml si, že dělá zásadní chybu

Aktualizováno 12.1. 2018 12:29
Zdroj: TV Nova

Málokdy se ve Výměně rozhovor mezi osmi očima obejde bez hádek. Vojta z premiérového díli má ale radost z toho, že Radkovi, manželovi náhradní ženy, s něčím pomohl! Co pro něj udělal?

Přehrát poslední díl

Výměny manželek se tentokrát zúčastnila dominantní Helena (44) se svým manželem Radkem (39) a syny Honzou (6) a Radkem (9). Na druhé straně se představila Gabriela a její rázný muž Vojta (42). S nimi se reality show zúčastnily i jejich dvě děti - dcera Jenny (11) a syn Vojta (7).

Výměna manželek - Hádky a obviňování během osmi očí - 12
Zdroj: TV Nova


Helena se rozhodla svou rodinu do Výměny přihlásit proto, aby nějakým způsobem obnovila svůj vztah s Radkem. Od začátku tvrdila, že se s Radkem věnují hlavně dětem a na ně samotné jim pak nezbývá čas. Gabrielu naopak do pořadu přihlásil manžel Vojta. Ten zároveň přiznal, že se pro účast v pořadu rozhodl spíše z dlouhé chvíle. Přesto se Gabriela na Výměnu těšila. Doufala totiž, že ji děti i manžel přestanou brát jen jako služku.

Výměna manželek - Hádky a obviňování během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova


Po Výměně manželé zavzpomínali na nejlepší okamžiky. Věděli jste, že Vojta během osmi očí skrytě podporoval manžela Heleny? Radek je podle něj podpantoflák, a tak mu chtěl pomoct, aby si také jendou prosadil svou. Co k celé situaci řekl? Na rozhovor se můžete podívat ve videu!

112

GALERIE: Výměna manželek - 10.1.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 1

Hodnocení:

Další díl pořadu Výměna manželek sledutje ve středu 17. ledna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ