Aktualizováno 28.8. 2017 17:03

HODNĚ DRSNÉ VIDEO: Záplava sprostých urážek, agrese, facka! Partneři z Výměny se do sebe pustí, všichni čtyři!

Zdroj: TV Nova

Tak to je opravdu drsné zakončení desetidenní Výměny manželek. Vzuchem létají facky a sprostými slovy se nešetří! Alkoholem posilněná Jana se s nikým nepáře.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíte rodinu z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně se seznámíte se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

 

Jana, která žije v Německu, šla do Výměny manželek s tím, že chce zlepšit vztahy se svým mladým přítelem Romanem. Součástí jejich života jsou časté hádky, a dokonce občas i fyzické napadení. Náhradní Romanova manželka Sabina to v Německu nebude mít vůbec jednoduché.

 

127

GALERIE: Výměna manželek 30. 8. 2017

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 27

Hodnocení:

Čeká ji chaotická domácnost se všude přítomným nepořádkem a navíc s deseti hady. Dočasný život s Romanem bude zvládat docela dobře. Ani jeden ale netuší, co je čeká během posledního dne. Alkoholem posilněná Jana jim přichystá naprosté peklo. Během osmi očí budou padat hodně sprostá slova, ale i rány. Podaří se ostatním situaci uklidnit?

 

Jak si poradí mladinká Sabina v Německu ve svérázné rodině s 11 hady, a jestli se dokáže Jana přizpůsobit úplně jinému životnímu stylu pražské rodiny zjistíte už tuto středu v premiérové Výměně manželek. Startujeme ve 20:20 na Nově!
 

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.