Aktualizováno 15.2. 2017 21:41

VIDEO: Drsné odhalení po Výměně manželek. Helena prozradila, co dceři Johany našla ve vlasech

Zdroj: Nova.cz

V premiérovém díle Výměny manželek prožili Helena se Štěpánem kvůli náhradním partnerům velmi nepříjemné chvíle. Helena musela zvládnout pohodlného Pepu a Štěpán musel deset dní přežít s Johanou, která byla podle něj líná a o děti se vůbec nestarala. Navíc si údajně ve vlasech přivezla něco hodně nechutného...

Přehrát poslední díl

Reklama


Helena se v náhradní rodině musela o chod domácnosti postarat zcela sama, to ale nebyl jediný problém, se kterým se musela potýkat. Dcera Johany měla plnou hlavu vší. „ Eliška nechodila týden do školky, byla nehorázně zavšivená, a jelikož Johana odvezla jediný hřeben, který měli v domácnosti, tak jsem Elišku česala svým hřebenem, takže jsem ty vši dostala taky,“ prozradila nám Helena, která si kvůli vším musela ve Výměně manželek obarvit vlasy.

Výměna manželek - 3
Zdroj: TV Nova

Problém byl v tom, že Johana před odjezdem svou dceru nezkontrolovala, takže se malé Elišce vši roznesly po celé hlavě. Vši si prý odvezla Johana do náhradní rodiny, takže i v rodině Heleny nastaly komplikace. „Překvapilo mě to,“ dodal přítele Heleny Štěpán.

Výměna manželek - 5
Zdroj: TV Nova

Pár nám také prozradil, že se jim život od Výměny manželek změnil. Třeba Štěpán se začal víc zajímat o děti. „S velkými dětmi jsem navázal hlubší vztah, víc si s nimi hraju. Vlastně se nám změnil celý život, snažíme se víc věnovat dětem, snažíme se víc stmelovat rodinu a i z těch málo peněz, které máme, se snažíme dát dětem co nejvíc,“ dodal Štěpán.

111

GALERIE: Ostrá hádka ve Výměně manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 1

Hodnocení:

Jsou rodiny od natáčení Výměny manželek v kontaktu, jak vnímají celé natáčení a šli by do této reality show znovu? Nejen to se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROČ SIS TO DÍTĚ DĚLALA? Zuřivá hádka vyměněných žen zničí vaše představy o lásce. VIDEO

A TO SE VYPLATÍ! Zúčastněte se natáčení a získejte 100 tisíc! Do Výměny manželek se hlaste ZDE

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.