Dojemné přiznání Pavla z Výměny manželek. Po natáčení si uvědomil zásadní věc! VIDEO

Aktualizováno 11.10. 2017 23:39
Zdroj: Nova.cz

Středeční díl Výměny manželek byl plný překvapivých situací. Rodiny mají odlišný způsob života, a tak to nikdo z nich neměl jednoduché. Pavel nyní prozradil, co si díky pořadu uvědomil.

Přehrát poslední díl

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se ukázali Šárka (33) s Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

Obě rodiny, které se do Výměny manželek přihlásily, tvrdily, že mají harmonický vztah. Impulzem pro účast v reality show tak byla pouze změna a zkouška něčeho nového.

 

Šárka si vyzkoušela deset dní v rodině, kde se kromě dětí musela postarat i o několik desítek plazů. Jitka se zase musela přizpůsobit pohodové rodině, kde jsou děti rovnocennými partnery. 

 

"My ten vztah máme pořád harmonický," svěřil se Pavel. "Samozřejmě výměna názorů je všude," přiznal s tím, že měl od Výměny jisté očekávání. "Důvod byl asi, abych si uvědomil poslouchat víc, než aby to šlo jedním uchem sem a druhým tam," dodal. 
 

110

GALERIE: Výměna manželek 11.10.2017

Zdroj: Nova.cz

Výměna manželek_11.10. - 12

Hodnocení:

Co další prozradil? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz