Dohra středeční Výměny: Měla vůbec Helena právo na kritiku? Tohle se neměl nikdo dozvědět!

Aktualizováno 11.1. 2018 10:42
Zdroj: TV Nova

Ani středeční premiérový díl se neobešel bez konfliktů a výměny názorů. Hlavním tématem byla především čistota a hygiena. Co úklidem posedlá Helena na kamery nepřiznala?

Výměny manželek tentorkát divákům představila romskou rodinu z Bukovan, kterou tvoří Gabriela (42), její manžel Vojta (42) a děti Jenny (11) a Vojta (7). Gabriela si na 10 dní vyměnila roli s maminkou Helenou (44). Ta žije se svým mužem Radkem (39) a syny Honzou (6) a Radkem (9).

Výměna manželek - 10.1.2018 - 9
Zdroj: TV Nova


Gábinu do Výměny přihlásil její manžel Vojta. Ze začátku měla strach, ale nakonec se na nový zážitek přeci jen těšila. Tvrdila, že ji manžel i děti berou jen jako služku. Právě proto i doufala ve změnu, kterou by jí Výměna mohla přinést. Chtěného výsledku se jí však nedostalo a v Bukovanech se toho tak moc nezměnilo.

Výměna manželek - 10.1.2018 - 13
Zdroj: TV Nova


Přesto se rodině, která se ani před Výměnou nepotýkala s žádnými závažnými problémy, žije dobře. Vojta čas od času Gábině pomůže, domácí práce má však na starosti hlavně ona. Gábina s Vojtou se shodli, že by neměli problém se reality show zúčastit znovu, kdyby měli tu možnost.


Gábinu čekal krátce po příjezdu do nové rodiny šok. Zjistila totiž, že kvůli rozbitému potrubí není možné do záchodu splachovat použitý toaletní papír. Ten rodina vyhazuje do odpadkového koše v kuchyni. Nečekaný problém byl pak častým tématem hádek.

Výměna manželek - 10.1.2018 - 2
Zdroj: TV Nova


Nepříjemné překvapení zažila na druhé straně i maminka Helena, která po příchodu do kuchyně zjistila, že nádobí bude muset mýt ve škopku. Náhradní rodina totiž neměla dřez. „Oni nemají dřez. To jako mejou nádobí v koupelně, jo?“ podivovala se Helena. „No, nevím no. Žiju určitě jinak,“ dodala nekompromisně.
 

113

GALERIE: Výměna manželek - 10.1.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 10.1.2018 - 1

Hodnocení:

Helena na důležitý nedostatek několikrát poukazovala i v průběhu Výměny, i když na kritiku neměla tak úplně právo. Proč? To se dozvíte ve videu!

 

Další osudy účastníku pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 17. ledna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ