VIDEO: Přehnaná péče o rodinný rozpočet Denisu šokuje! Jak to má náhradní rodina s financemi?

Publikováno 6. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Mirek po své manželce Lucii nevyžaduje jen přehnanou péči o domácnost, ale i veškeré účtenky z nákupů, aby mohl řádné vést evidenci rodinných výdajů. Denisa bude z kuriozního zjištění v šoku!

Přehrát poslední díl

V dalším díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně se představí Denisa (28), Lukáš (34) a syn Sebastian (4), kteří žijí v Ostravě. Velké spory mezi sebou má zejména rodina z Vyškova. Lucie si stěžuje, že manžel je despotický a má na ni přehnané nároky. Obviňuje ji z lenosti a přehnaně žárlí – Denisa nesmí chodit s velkými výstřihy a nosit nic vyzývavého.

Výměna manželek - 7. 3. 2018 - 8
Zdroj: TV Nova

Denisu v náhradní domácnosti šokuje podivné zjištění. Mirek totiž po své manželce Lucii vyžaduje veškeré účtenky za nákupy i další věci, za které Lucie utrácí. Mirek si pak vede elektronickou evidenci všech výdajů v jednotlivých měsících. Přehnaná péče o rodinný rozpočet vyrazí Denise dech.

111

Výměna manželek - 7.3.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7. 3. 2018 - 1

Hodnocení:

Jak se bude manželkám dařit tentokrát? Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 7. března 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ