Denisa po Výměně promluvila: Náhradní manžel jí pokládal intimní otázky! Co ho zajímalo?

Publikováno 7. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Denisa na svůj pobyt v cizí domácnosti nevzpomíná v dobrém. V rozhovoru šokovala otázkami, které jí během Výměny kladl její náhradní manžel Mirek. Co ho zajímalo?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek se divákům představila rodina z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Pobyt v náhradní domácnosti si vyzkoušela i Denisa (28). Ta se do pořadu přihlásila společně se svým dlouholetým přítelem Lukášem (34) a synem Sebastianem (4).

Výměna manželek - 7. 3. 2018 II - 11
Zdroj: TV Nova

Denisa na svého dominantního náhradního manžela Mirka nevzpomíná v dobrém. Zpočátku se zdálo, že se jejich společné desetidenní soužití obejde bez větších problémů a konfliktů, později se však mladá maminka přesvědčila o opaku. Zato v Ostravě si Lucie pobytu užívala, dokonce ho nazvala dovolenou.

Výměna manželek - 7. 3. 2018 II - 12
Zdroj: TV Nova

„Já jsem strašně ráda, že jsem doma,“ rozpovídala se Denisa o svých pocitech, které si ze své účasti v pořadu odnesla. Kromě toho také mladá maminka promluvila o nepříjemném momentu, který si v náhradní rodině prožila. Mirek jí totiž pokládal osobní otázky týkající se jejího a Lukášova intimního života! Co ho zajímalo? To se dozvíte ve videu!

112

GALERIE: Výměna manželek 7.3.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 7. 3. 2018 II - 1

Hodnocení:


Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 14. března 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ