Publikováno 17. 5. 2017

4 ROKY PO VÝMĚNĚ: Harmonický vztah Heleny a Dušana dostal obrovskou ránu! Poznamenalo to i vztah s druhou rodinou

Zdroj: TV Nova

Ve Výměně manželek vypadali jako harmonický pár, který nerozhodí vůbec nic. Nic ale nebylo tak, jak se na první pohled mohlo zdát. Jak jejich život vypadá teď?

Přehrát poslední díl

Reklama

 

CELÝ TENTO DÍL VÝMĚNY MANŽELEK SLEDUJTE ZDE  ♦ 


Helena s manželem Dušanem se do Výměny manželek přihlásili proto, že to byla pro ně nová výzva a životní zážitek. V náhradní rodině musela nehtová designérka zvládnout život bez teplé vody, to jí údajně vůbec nevadilo. Tížila ji situace, která v rodině panovala. „Mně ta teplá voda nevadila, člověk se přizpůsobí, mně vadilo, v čem tam žily ty děti,“ okomentovala dění v náhradní rodině.

 

Výměna manželek: Helena s rodinou - 2
Zdroj: Nova.cz

Od natáčení už uplynuly dlouhé čtyři roky. A že se od té doby toho hodně změnilo. Helena s Dušanem jsou rozvedení. Podle informací od druhé rodiny, si našla Helena nového přítele. Velkou roli v neshodách hrál také stereotyp, kterým si manželé procházeli. „S manželem se nedalo společně trávit volné chvíle, to bylo vidět i v té Výměně manželek. Každý se nějak soustředil na to svoje,“ okomentovala celou situaci Helena.

Výměna manželek – Helena a Milada
Zdroj: TV Nova


S náhradní rodinou jsou údajně v kontaktu. Dokonce jednou měli na pár dní u sebe dceru Miladu. Druhá návštěva se už ale nekonala. Proč? Nejen to se dozvíte v následujícím videu!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: STYDÍM SE, JAK ŽIJU! Milada se po příchodu do bytu rozplakala. Důvod je opravdu smutný

VYHROCENÁ VÝMĚNA: V noci mě chtěl zabít! Šílí opilá manželka

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.