VIDEO: Co dělá Helena s toaletním papírem po Výměně? Do odpadkového koše v kuchyni ho už nehází!

Aktualizováno 11.1. 2018 14:13
Zdroj: TV Nova

Hlavním tématem premié Výměny byla toaleta. Manželka Gabriela se nedokázala vyrovnat s tím, že se u její náhradní rodiny toaletní papír nevyhazuje do záchodu, ale do odpadkového koše v kuchyni. Jak je to se záchodem dnes?

Přehrát poslední díl

V premiérovém díle Výměny manželek diváci viděli Romku Gábinu (42), kterou do pořadu přihlásil její manžel Vojta (42). S nimi se v reality show objevily i jejich dvě děti - dcera Jenny (11) a syn Vojta (7). Z obce Hnojnice pochází druhá čtyřčlenná rodina - Helena (44), manžel Radek (39) a synové Honza (6) a Radek (9).

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 10
Zdroj: TV Nova


V části každého dílu Výměny, která nese název „Teď tady velím já“, mají manželky možnost udělat několik důležitých změn ve svých náhradním domovech, a to zejména těch, o které se navzájem v manuálech požádaly. Čas od času udělá vyměněná manželka i takovou změnu, jenž sama považuje za důležitou. Ta je pak někdy příjemným, nebo nepříjemným překvapením... Právě k tomu došlo u rodiny z Hnojnice. Náhradní manželka Gábina se totiž rozhodla objednat fůru písku, aby mohla dětem dokončit postavené pískoviště. S pozitivními ohlasy se však nesetkala. Manžel Radek nebyl z jejího nápadu nijak nadšený, stejně tak Helena. „Ty děti preferují spíše sportovní vyžití, nikoliv hraní si na písku jako malé děti. I já sama chci, aby děti spíše jezdily na kole, na bruslích nebo plavaly,“ řekla otevřeně Helena.

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 11
Zdroj: TV Nova


Vyměněná manželka Gábina zažila při příjezdu do své náhradní rodiny šok. Zjistila totiž, že kvůli špatným trubkám není možné do záchodu splachovat použitý toaletní papír. Ten rodina házela do odpadkového koše v kuchyni. Tato skutečnost byla předmětem častých hádek. A na suchý záchod na zahradě chodit Gábina odmítla. Toaletní papír se samozřejmě řešil i během osmi očí. Jak na nepříjemnou debatu Helena vzpomíná a kam chodí její rodina na záchod? Helena vše objasnila ve videu!

112

GALERIE: Výměna manželek - 10.1.2018 II

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 1

Hodnocení:

Další premiérovou epizodu pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 17.1.2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ